Domov Novinky Luka Jovic sa vrátil a dal dva góly

Luka Jovic sa vrátil a dal dva góly

Luka Jović sa vrátil do Eintrachtu Frankfurt a dnes strelil proti Schalke dva góly za 31 minút.

Od 8. novembra minulého roku nehral Luka Jović ani jeden zápas. Srb prekonal Covid-19, neskôr utrpel zranenie a na posledný zápas s Osasunou nebol nominovaný pre svalové preťaženie, aspoň podľa oficiálneho webu Realu Madrid.

23-ročný hráč nakoniec odišiel do Eintrachtu Frankfurt, z ktorého v roku 2019 prišiel za 60 miliónov eur.

V zápase so Schalke nebol v základnej zostave, ale v 62. minúte vystriedal Erika Durma.

Stav stretnutia bol 1-1 a jeho tím potreboval gól. Po desiatich minútach na ihrisku si Luka Jovic našiel cestu k bráne. Predviedol silný volej po peknom centri Filipa Kotica.

V nadstavenom čase sa mu dokonca podarilo streliť druhý gól a tak pomohol svojmu tímu k víťazstvu 3-1.