Domov Novinky Luis Miguel Ramis už nie je trénerom Castilly, bol prepustený

Luis Miguel Ramis už nie je trénerom Castilly, bol prepustený

Autor: Matej Martinčo
31 videní

 „Tých šesť mesiacov bolo ako sen. Bolo to niečo úžasné. Ďakujeme všetkým za podporu. Hala Madrid navždy!“

 

Týmito slovami na twitteri dal Ramis najavo, že nepovedie Real Madrid Castilla v nasledujúcej sezóne ako hlavný tréner. Denník AS hovoril aj s Victorom Fernandezom, šéfom mládeže v Reale Madrid, a ten potvrdil, že v klube sa rozhodli, že Ramisovi zmluvu nepredĺžia.

 

Luis Miguel Ramis trénoval Castillu takmer pol roka. Jej hlavným trénerom sa stal v januári po tom, čo sa stal Zinedine Zidane hlavným trénerom A-mužstva po prepustení Rafaela Beniteza. Pod jeho vedením si Castilla počínala veľmi dobre, v Sekunde División B skončila na prvom mieste zásluhou lepšieho skóre pred Barakaldom. V play-off sa jej už nedarilo. Najskôr nestačila v dvojzápase na UCAM Murcia. Prvý zápas prehrala 1:2 a v druhom remizovala 2:2. Šancu na nápravu mala proti Lleide, ktorá prekvapujúco vyradila druhé Barakaldo. Lleida uspela aj s Castillou, keď oba zápasy vyhrala – 1:0 a 3:0. Práve neúspech a zotrvanie v Sekunde División B sa podpísalo pod Ramisovo prepustenie.

 

Už teraz sa špekuluje o Ramisovom nástupcovi a novom trénerovi Castilly. Najviac sa skloňuje meno trénera Juvenilu, Santiaga Solariho. Uvidíme, ako to nakoniec dopadne. Meno nového trénera Castilly v sezóne 2016/2017 sa dozvieme už čoskoro.

 

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x