Domov Mužstvo La Liga: V 34. kole si Real Madrid delí body s Getafe po bezgólovej remíze

La Liga: V 34. kole si Real Madrid delí body s Getafe po bezgólovej remíze

KONIEC: Getafe 0-0 Real Madrid
90. minúta – nadstavený čas 2 minúty
87. minúta – Toni Kroos to vyskúšal z diaľky, ale Soria si s jeho pokusom pohodlne poradil
83. minúta – šanca na strane Getafe. V príležitosti sa ocitol Cabrera po priamom kope domácich, ale nezakončil presne. Domáci ešte reklamovali ruku v pokutovom území, ale tá sa nepískala
82. minúta – ŽLTÁ KARTA (Real Madrid) – po faule zozadu bol potrestaný Nacho
78. minúta – STRIEDANIE (Real Madrid) – von: Valverde, dnu: Kroos
73. minúta – Keylor Navas predviedol dva fantastické zákroky po strele Molinu a Matu, hostia mu mohli ďakovať za to, že bol stále bezgólový stav
72. minúta – STRIEDANIE (Getafe) – von: Hugo Duro, dnu: Portillo
71. minúta – STRIEDANIE (Real Madrid) – von: Gareth Bale, dnu: Marco Asensio
71. minúta – STRIEDANIE (Real Madrid) – von: Brahim Diaz, dnu: Lucas Vázquez
63. minúta – ŽLTÁ KARTA (Real Madrid) – po údere lakťom do hrude bol potrestaný Fede Valverde
57. minúta – STRIEDANIE (Getafe) – von: Mathias Olivera, dnu: Ángel Rodríguez
56. minúta – obrovská šanca Isca. Carvajal si narazil loptu s Brahimom, ten následne posielal prihrávku na Isca, ale jeho strela bola zrazená, ŠKODA!
54. minúta – po záhravanom rohovom kope sa lopta dostala k Danimu Carvajalovi, ktorý vypálil ďalekonosný projektil, ale David Soria si poradil s jeho strelou
51. minúta – údaj o návštevnosti stretnutia: 13 150 divákov na štadióne Coliseum Alfonso Pérez
50. minúta – Brahim skúsil zakončiť z uhla po individuálnej akcii v šestnástke hostí, ale jeho krížna strela letela vedľa brány
47. minúta – Bruno odcentroval na hlavu Cabreru, ale ten našťastie netrafil priestor Navasovej brány

45. minúta – na konci prvého polčasu zahrávali rohový kop Los Blancos, ale Soria loptu vyboxoval a tak sa prvý polčas skončil 0-0
39. minúta – Gareth Bale prihrával z ľavej strany na Benzemu, ktorý zakončil ľavou nohou, ale brankár Soria si s jeho strelou poradil
39. minúta – ŽLTÁ KARTA (Getafe) – ďalším potrestaným hráčom v zápase bol Damián Suarez po faule na Reguilona
35. minúta – ofenzívnu akciu začal Varane, ktorý prihral na Brahima, ten loptu potiahol a dobre načasoval prihrávku na Benzemu. Z celej akcie napokon zahrávali Los Blancos rohový kop.
30. minúta – Arambarri zahrával priamy kop, ktorý tvrdou strelou namieril na Navasa, ktorý loptu vyrazil
29. minútaŽLTÁ KARTA (Real Madrid) – prvým potrestaným žltou karou v zápase sa stal Isco za faul pred pokutovým územím bieleho baletu
28. minúta – Karim Benzema dostal skvelú prihrávku za obranu hostí, dostal sa aj do zakončenia, ale nakoniec rozhodca odmával ofsajd
24. minúta – po takmer štvrtine zápasu takmer bez šancí na jednej či druhej strane
21. minúta – Los Blancos útočili po ľavej strane, kde si nahrali Bale s Iscom, Isco následne skúšal priamočiaru prihrávku do vápna, tam ju zachytil Brahim, ale prihrávka bola príliš prudká
13. minúta – Isco zahrával voľný kop, ale na loptu si v pokutovom území domácich nikto zá hráčov Realu Madrid nenabehol a preto lopta skončila v „oute“
6. minúta – po prihrávke Brahima Diaza vyskúšal Fede Valverde strelu z približne 25 metrov, ale mieril nepresne
2. minúta – Karim Benzema mal veľkú šancu otvoriť skóre zápasu, ale v dobrej pozícií netrafil bránu
REAL MADRID XI: Keylor; Carvajal, Varane, Nacho, Reguilón; Casemiro, Valverde, Isco; Brahim, Bale a Benzema.

GETAFE XI: David Soria; Damián, Bruno, Cabrera, Olivera; Maksimovic, Arambarri, Ignasi Miquel, Hugo Duro; Mata a Molina.