Lístky na Real Madrid

Lístky a možnosť zúčastniť sa na našich zájazdoch majú členovia fanklubu. O tom, ako sa môžete stať členom fanklubu sa dozviete v sekcii Registrácia do fanklubu

Členovia majú možnosť požiadať o lístky v členskej sekcii po prihlásení.

Členom fanklubu môžeme pomôcť priblížiť sa k hviezdam svetového futbalu, vidieť naživo najkrajší futbalový štadión na svete a vychutnať si atmosféru hlavného mesta Španielska. Ak ste doteraz považovali za “problém” zohnať lístok na zápas bieleho baletu, považujte tento “problém” za vyriešený. La Peña Madridista de Eslovaquia vám dokáže zabezpečiť lístok za cenu, ako ju klub bežne predáva, to znamená, že na lístku nie je žiadny zisk. Náš oficiálny fanklub komunikuje priamo s klubom z Madridu a vďaka tomu vám dokáže zabezpečiť lístky rôznych kategórií.

Lístky dokážeme zabezpečiť na domáce ale aj vonkajšie zápasy Realu Madrid. Na domácu La Ligu máme k dispozícií aj informačný cenník (viď. nižšie). Lístky zabezpečujeme aj na Ligu majstrov a Copa del Rey, k nim však cenník nemáme, nakoľko pred sezónou sa nedá vedieť akých súperov bude mať Real Madrid. Ceny sú však veľmi priateľské.

Pomôcka: Podľa mapy štadióna si môžete všimnúť, že sa štadión delí na miesta za bránou FONDO a postranné miesta LATERAL. K dispozícii máme päť sektorov.

UPOZORNENIE: Zaručiť a garantovať schválenie lístkov vám v mene klubu nemôžeme. Je možné, že klub neschváli stanovený počet lístkov. Najmä k záveru sezóny je dopyt po lístkoch väčší. Zo skúseností vieme, že na bežný ligový zápas dostávame lístky bez komplikácii. Výnimku tvorí El Clásico, ktoré v ponuke pre istotu nemáme. Na skupinovú fázu, osemfinálové a štvrťfinálové zápasy Ligy majstrov sme tiež vždy obdržali žiadaný počet lístkov. Lístky na Copa del Rey bývajú schválené tak isto a lístky sme obdržali aj na Európsky aj Španielsky Superpohár. Tak isto členov upozorňujeme, že lístky do Madridu posielame približne tri týždne pred zápasom, na zápasy o ktoré býva väčší záujem mesiac pred zápasom (po tomto termíne žiadosti nebudú schválené) a klub nám odpoveď o schválení (resp. neschválení) lístkov posiela až 10 dní pred zápasom. Tento proces žiaľ nijako nevieme urýchliť.

LA LIGA:

 

KATEGÓRIA TÍMY
A ATLÉTICO MADRID
B VALENCIA
C MÁLAGA, R. SOCIEDAD, LEGANÉS, CELTA, SEVILLA, VILLARREAL, ESPANYOL, EIBAR
D BETIS, GIRONA, LEVANTE, ATHLETIC, GETAFE, LAS PALMAS, DEPORTIVO, ALAVÉS

 

SEKTOR KATEGÓRIA A KATEGÓRIA B KATEGÓRIA C KATEGÓRIA D

Grada Baja Lateral
(Najdrahšia a najlepšia kategória, miesta sú na postrannej časti blízko trávnika)

195€ 145€ 125€ 120€
Grada Baja de Fondo
(Kategória miest blízko trávnika za bránou)
110€ 100€ 85€ 80€
Tercer Anfiteatro de Fondo
(3. kategória lístkov za bránou. Nie sú to najvyššie položené miesta, je odtiaľ krásny výhľad)
95€ 65€ 50€ 50€
Cuatro Anfiteatro Lateral
(4. kategória lístkov. Najvyššie položené miesta v postrannej časti)
90€ 65€ 55€ 50€
Cuatro Anfiteatro de Fondo
(4. kategória lístkov za bránou. Sú to najvyššie položené miesta za bránou)
70€ 50€ 40€ 35€

LETENKY A UBYTOVANIE
Vieme vám poradiť aj v tomto smere. Rezervácie za vás nevykonávame, len vám odporučíme akým spôsobom ich rezervovať. Ubytovanie odporúčame rezervovať cez portál Airbnb, kde sa dá nájsť dvojlôžková izba aj v sume okolo 50€/noc – čiže 25€/osoba a noc. Airbnb máme vyskúšané, je to portál, kde ľudia ľuďom poskytujú svoje byty, domy a voľné izby na prenájom. Dokonca ak sa zaregistrujete cez TENTO ODKAZ a vaša rezervácia na celý pobyt presiahne sumu 65€ dostanete na prvý pobyt 20€ zľavu, ktorú vám automaticky portál odpočíta v sumarizázcii pred platbou.

BERNABÉU TOUR
Vy ako naši členovia oficiálneho fanklubu máte možnosť využiť veľmi špeciálnu zľavu aj na prehliadku štadióna. Bežne dospelý človek za prehliadku zaplatí 19 eur, vy ako náš člen ju budete mať za 9,50 eur. Stačí sa na mieste preukázať občianskym preukazom a našou členskou kartou.

ZÁJAZDY ORGANIZOVANÉ FANKLUBOM
Zájazdy organizujeme na domáce aj vonkajšie zápasy či už La Ligy, Ligy majstrov ale aj iných súťaží a turnajov. Právo zúčastniť sa majú členovia fanklubu. Prihlasovať sa na zájazdy majú možnosť členovia v členskej sekcii.

PRAVIDLÁ PRI SCHVÁLENÍ LÍSTKOV
V prípade neschválenia žiadaného počtu lístkov budú platiť nasledovné pravidlá priority pridelenia:
– Druh členstva (PLATINUM má prednosť pred GOLD)
– Účasť na akciách fanklubu
– Dĺžka členstva (Dlhoroční členovia budú uprednostňovaní)
– Dátum a čas prijatia žiadosti

Veríme, že sme vám pomohli a budeme radi, ak sa s vami budeme môcť podeliť o skúsenosti z Madridu. Tešíme sa, že vám môžeme pomôcť aj v tomto smere. HALA MADRID!

Copyright © 2013-2018 HALAMADRID.SK | Všetky práva vyhradené! Všeobecné podmienky | Ochrana osobných údajov.