Lístky na Real Madrid

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

pena tourPre vás, milí naši členovia, tu máme k dispozícií možnosť rezervácie lístkov na zápasy Realu Madrid. Ak ste našim členom a máte zvolený druh členstva Bronze, Silver, Gold alebo Platinum môžeme vám pomôcť priblížiť sa k hviezdam svetového futbalu, vidieť naživo najkrajší futbalový štadión na svete a vychutnať si atmosféru hlavného mesta Španielska. Ak ste doteraz považovali za problém zohnať lístok na zápas Bieleho baletu, považujte tento „problém“ za vyriešený. La Peña Madridista de Eslovaquia vám dokáže zabezpečiť lístok za cenu, ako ju klub bežne predáva, to znamená, že na lístku nie je žiadny zisk. Náš oficiálny fanklub komunikuje priamo s klubom z Madridu a vďaka tomu vám dokáže zabezpečiť lístky rôznych kategórií.

Lístky dokážeme zabezpečiť na domáce ale aj vonkajšie zápasy Realu Madrid. Na domácu La Ligu máme k dispozícií aj informačný cenník (viď. nižšie). Lístky zabezpečujeme aj na Ligu majstrov a Copa del Rey, k nim však cenník nemáme, nakoľko pred sezónou sa nedá vedieť akých súperov bude mať Real Madrid. Ceny sú však veľmi priateľské.

Pomôcka: Podľa mapy štadióna si môžete všimnúť, že sa štadión delí na miesta za bránou FONDO a postranné miesta LATERAL. K dispozícii máme päť sektorov.

UPOZORNENIE: Zaručiť a garantovať schválenie lístkov vám v mene klubu nemôžeme. Je možné, že klub neschváli stanovený počet lístkov. Najmä k záveru sezóny je dopyt po lístkoch obrovský, navyše na Bernabéu je 65tis. len pernamentkárov.

LA LIGA:

 

KATEGÓRIA TÍMY
A ATLÉTICO MADRID
B VALENCIA
C MÁLAGA, R. SOCIEDAD, LEGANÉS, CELTA, SEVILLA, VILLARREAL, ESPANYOL, EIBAR
D BETIS, GIRONA, LEVANTE, ATHLETIC, GETAFE, LAS PALMAS, DEPORTIVO, ALAVÉS

 

SEKTOR KATEGÓRIA A KATEGÓRIA B KATEGÓRIA C KATEGÓRIA D

Grada Baja Lateral
(Najdrahšia a najlepšia kategória, miesta sú na postrannej časti blízko trávnika)

195€ 145€ 125€ 120€
Grada Baja de Fondo
(Kategória miest blízko trávnika za bránou)
110€ 100€ 85€ 80€
Tercer Anfiteatro de Fondo
(3. kategória lístkov za bránou. Nie sú to najvyššie položené miesta, je odtiaľ krásny výhľad)
95€ 65€ 50€ 50€
Cuatro Anfiteatro Lateral
(4. kategória lístkov. Najvyššie položené miesta v postrannej časti)
90€ 65€ 55€ 50€
Cuatro Anfiteatro de Fondo
(4. kategória lístkov za bránou. Sú to najvyššie položené miesta za bránou)
70€ 50€ 40€ 35€

LETENKY A UBYTOVANIE:

Vieme vám poradiť aj v tomto smere. Rezervácie za vás nevykonávame, len vám odporučíme akým spôsobom ich rezervovať. Ubytovanie odporúčame rezervovať cez portál Airbnb, kde sa dá nájsť dvojlôžková izba aj v sume okolo 50€/noc – čiže 25€/osoba a noc. Airbnb máme vyskúšané, je to portál, kde ľudia ľuďom poskytujú svoje byty, domy a voľné izby na prenájom. Dokonca ak sa zaregistrujete cez TENTO ODKAZ a vaša rezervácia na celý pobyt presiahne sumu 65€ dostanete na prvý pobyt 20€ zľavu, ktorú vám automaticky portál odpočíta v sumarizázcii pred platbou.

 

BERNABÉU TOUR:

Vy ako naši členovia oficiálneho fanklubu máte možnosť využiť veľmi špeciálnu zľavu aj na prehliadku štadióna. Bežne dospelý človek za prehliadku zaplatí 19 eur, vy ako náš člen ju budete mať za 9,50 eur. Stačí sa na mieste preukázať občianskym preukazom a našou členskou kartou.

 

Veríme, že sme vám pomohli a budeme radi, ak sa s vami budeme môcť podeliť o skúsenosti z Madridu. Tešíme sa, že vám môžeme pomôcť aj v tomto smere. HALA MADRID!

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Copyright © 2013-2017 HALAMADRID.SK | Všetky práva vyhradené! Podmienky a ochrana osobných údajov.