Domov Novinky Legendy Realu zdolali legendy Barcelony!

Legendy Realu zdolali legendy Barcelony!

5 komentárov

Legendy Realu Madrid zvíťazili nad Barcelonou 3-2. Hrdinom zápasu bol Pedro Munitis, autor gólu a asistencie, ktorý bohužiaľ, pre zranenie zápas nedokončil.

Tímy legiend Realu Madrid a Barcelony odohrali priateľský zápas v Tel Avive. Do Izraela prišlo veľa bývalých hviezd oboch tímov – Roberto Carlos, Ronaldinho, Rivaldo a Deco.

Boli aj hráči, ktorí v minulosti reprezentovali oba tímy. Tentoraz však počas prestávky nedošlo k žiadnym zmenám dresov. Luís Figo a Alfonso Pérez hrali iba za farby Realu, zatiaľ čo Javier Saviola hral v barcelonskom drese.

Začiatok bol skôr v znamení vzájomného uznávania sa s občasnými zábleskami Ronaldinha, ktorý vynikal v prvej polovici.

Brazílska hviezda sa pokúsila prekonať Jordiho Codinu takmer z 50 metrov, ale nakoniec to gólom neskončilo.

V 28. minúte pískol rozhodca pokutový kop po faule na Saviolu a štyridsaťjedenročný Ronaldinho ho premenil.

Jedným z najdôležitejších momentov celého stretnutia bol vstup Pedra Munitisa na ihrisko. Len dve minúty po tom, čo sa objavil na ihrisku vyrovnal a po dvoch minútach si pripísal asistenciu, keď Alfonso zvýšil na 2-1.

Po veľmi silnom štarte Los Blancos mierne poľavili, čo využil Jofre Mateu. Ľahko si poradil s Ivánom Campom a prekonal Codinu.

Remíza netrvala príliš dlho. V 70. min sa Rubén de la Red ocitol v strede poľa, nebál sa zákrokov hráčov Barcelony a po skvelom zakončení vrátil Realu vedenie. Výsledok zápasu sa už nezmenil.

FC Barcelona – Real Madrid 2:3 (1:0)
1:0 Ronaldinho 28′ (pen.)
1:1 Munitis 42′
1:2 Alfonso 44′