Domov Mužstvo La Liga: Real Madrid 3-2 Villarreal

La Liga: Real Madrid 3-2 Villarreal

2 komentáre

KONIEC: Real Madrid 3-2 Villarreal

94. minúta GÓL (Villarreal) – na konci zápasu ešte kozmeticky upravil peknou strelou Jaume Costa
85. minúta – k zakončeniu sa dostal Vinicius, ale jeho strelecký pokus skončil vysoko nad bránou
82. minúta STRIEDANIE (Villarreal) – von: Mario Gaspar, dnu: Costa
82. minúta – šanca na dosiahnutie hetriku pre Mariana. Vinicius našiel pekne Isca, ten Mariana, útočník sa pokúsil ešte obísť brankára, ale potom sa už k zakončeniu nedostal
78. minúta – Villarreal mohol dať kontaktný gól po hlavičkovom zakončení po rohovom kope, ale lopta tesne minula Courtoisovu bránu
75. minúta STRIEDANIE (Real Madrid) – von: Brahim, dnu: Vinicius
74. minúta – Brahim vyskúšal technickou strelou obstreliť brankára hostí, ale žiaľ mu to nevyšlo
72. minúta STRIEDANIE (Villarreal) – von: Fornals, dnu: Bacca
65. minúta – Marcelo sa individuálne dokázal presadiť v pokutovom území Villarrealu a jeho strelecký pokus len tesne minul bránu hostí
62. minúta STRIEDANIE (Real Madrid) – von: Lucas Vazquez, Fede Valverde, dnu: Asensio, Isco
57. minúta – Šancu dať svoj premiérový gól mal Brahim po peknej prihrávke od Marcela, ale nepodarilo sa mu prekonať brankára Andrésa
56. minúta STRIEDANIE (Villarreal) – von: Pedraza, dnu: Trigueros
52. minúta – Hostia pohrozili! Z pravej strany vyskúšal prekonať Courtoisa krížnou strelou Samu, ale jeho pokus bol nepresný
49. minúta GÓL (Real Madrid) – Skvelý začiatok druhého polčasu. Dani Carvajal loptu naservíroval na kopačky Mariana a ten pridal svoj druhý gól v zápase
POLČAS: Real Madrid 2-1 Villarreal
43. minúta ŽLTÁ KARTA (Villarreal) – po faule na Mariana dostal žltú kartu Funes Mori
40. minúta GÓL (Real Madrid) – Marcelo si loptu pripravil na strelu, vypálil ale loptu zblokoval jeden z obrancov. Napokon sa však dostala k Vallejovi, ktorý pohodlne poslal loptu do siete

Podpora Ikerovi Casillasovi

31. minúta – Samu dokázal vystreliť cez Varana, ale Courtois zasiahol dobre a gól z toho nebol
28. minúta – k zakončeniu sa dostal Fornals, hodil si loptu na ľavačku a krížnou strelou sa snažil prekonať Courtoisa, namieril však nepresne a jeho strela skončila nad bránou Courtoisa
19. minúta – Marcelo útočil po ľavej strane a rozhodol sa vystreliť, brankár jeho strelu dokázal iba vyraziť
18. minúta – Los Blancos pekne zakombinovali v pokutovom území Villarrealu, k strele sa dostal Toni Kroos, ale jeho strela skončila v Andrésovom náručí
17. minúta – Individuálnu akciu predviedol Brahim Diaz so skvelým ťahom na bránu, ale jehos trele chýbala razancia
14. minúta – Dani Carvajal sa oprel do lopty približne z 25 metrov, vypálil, ale loptu namieril do tyče Andrésovej brány
11. minúta GÓL (Villarreal) – Podobná situácia ako pri góle Realu Madrid, tentokrát zlyhal Casemiro a po odobratí lopty Courtois nedokázal zabrániť strele Gerarda Morena
7. minúta – Toni Kroos našiel voľného Mariana, ktorý potiahol loptu smerom k pokutovému územiu, vystrelil ale jeho strelu zlikvidoval brankár Andrés
2. minúta GÓL (Real Madrid) – Santi Cazorla napádaný Brahimom Diazom stratil loptu a domáci sa zásluhou Mariana dostali do vedenia 1-0
Villarreal XI: Andrés; Mario, Álvaro, Funes Mori, Quintilla; Iborra, Fornals, Cazorla, Pedraza; Samu a Gerard Moreno.
Real Madrid XI: Courtois; Carvajal, Varane, Vallejo, Marcelo; Casemiro, Valverde, Kroos, Lucas, Mariano a Brahim.