Domov Novinky Kroos: Rüdiger sa pri Ramosovi zastavil, aby nevynechal El Clásico

Kroos: Rüdiger sa pri Ramosovi zastavil, aby nevynechal El Clásico

Stredopoliar Los Blancos žartuje o akcii Sergia Ramosa s nemeckým obrancom minulý deň v La Lige.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Súčasnosť a minulosť obrany Realu Madrid konfrontovaná minulú sobotu na ihrisku Sánchez Pizjuán. Sergio Ramos neváhal hájiť svoje záujmy, hoci mal pred sebou klub svojho života.

Tentoraz prišiel rad na rohový kop s Rüdigerom, ďalším z tých hráčov, ktorí súperovi nič nedarujú. Zrážka dvoch vlakov s očakávaným výsledkom.

Toni Kroos, spoluhráč oboch v rôznych fázach Realu Madrid, teraz hovorí o situácii, ktorá mohla Rüdigera stáť štart v El Clásicu: „Ramos vyčaril úsmev na Rüdigerovej tvári. Veci sa vyhrotili.“

Nemec mal na konte štyri žlté karty a musel sa ovládať, aby bol k dispozícii v Montjuicu proti Barcelone.

„Budúci víkend je tu Clásico, a preto Rüdiger prestal. Inak by to bola ešte väčšia zábava,“ zavtipkoval Toni Kroos, ktorý videl spor medzi oboma strednými obrancami zvnútra ihriska a pripomenul akciu v podcaste Einfach bad luppen.

Na konci zápasu to bol jednoduchý stret dvoch hráčov ochotných brániť dres, ktorý nosia v tejto sezóne. Spoločné objatie s krátkym rozhovorom a zakopanie vojnovej sekery. Našťastie to nedopadlo tak zábavne, ako Kroos očakával a obaja sú k dispozícii pre ďalšie kolo La Ligy.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x