Domov Prestupové leto 2021 Kroos a Casillas vyjadrili podporu Sergiovi Ramosovi

Kroos a Casillas vyjadrili podporu Sergiovi Ramosovi

Autor: PDReal
1 komentárov 2176 videní

Do vypršania kontraktu Sergia Ramosa s Realom Madrid zostáva necelých dvadsať dní a zdá sa, že budúcnosť kapitána nie je ani zďaleka vyriešená.

Uprostred slepej uličky medzi klubom a hráčom získal Ramos nedávno podporu dvoch spoluhráčov – jedného bývalého a jedného súčasného – v ten istý deň, pričom Iker Casillas a Toni Kroos podporovali aby pokračoval Bernabéu.

Kroos: Ramos je najlepší kapián

„Neviem ako to s klubom je, ale zdá sa, že mu zmluva trvá ešte 20 dní,“ uviedol Kroos minulý piatok pri rozhovore s novinármi pred utorkovým zápasom Euro 2020 proti Francúzsku.

„Je to špičkový tímový kolega. Roky ktoré som s ním hrával, som si skutočne užil. Dúfam, že ich bude oveľa viac, ale s tým nemôžem nič urobiť. Je to skvelý tímový kolega a najlepší kapitán, akého som vo svojej kariére mal. “

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Casillas: Ramos je jedným z najlepších na svete

Casillas uviedol v piatok svoje stanovisko k situácii Sergia Ramosa.

„Ramos je veľmi cenný hráč, ktorého všetci poznajú, a patrí medzi najlepších na svete,“ uviedol bývalý madridský brankár, ktorý pri odchode do Porta v roku 2015 odovzdal kapitánsku pásku svojmu spoluhráčovi.

„Dúfam, že kvôli futbalu si môžu (klub a Ramos) vzájomne porozumieť a dospieť k jednotnému bodu.“

Zidane pred odchodom ponúkol Ramosovi podporu

Kroos a Casillas nie sú jedinými osobnosťami klubu, ktoré ponúkli svoju podporu Ramosovi. Bývalý tréner Madridu Zinedine Zidane, ktorého vlastná budúcnosť upadla do neistoty, niekoľkokrát pred rezignáciou koncom mája verejne vyjadril podporu kapitánovi.

„Dúfam, že tu zostane,“ povedal Zidane pri jednej príležitosti. „Chceme, aby tu zostal,“ zopakoval francúzsky tréner pri inej príležitosti. „Ramos je špeciálny hráč. Ak ostane taký aký je teraz, samozrejme môže hrať až do svojich 40 rokov. “

V ťažkej chvíli pre kapitána vyšiel zo šatne aj Nachov hlas, ktorý sa v apríli vrátil zo zranenia. „Najlepšie pre klub je aby Ramos ostal a najlepšie pre Ramosa je zostať v Madride.“

V šatni i mimo nej nepochybne existuje vôľa, aby slávny kapitán zostal na Bernabéu. Čas však rýchlo beží.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x