Domov Mužstvo Kráľ Kroos

Kráľ Kroos

Autor: Administrátor
43 videní

Šatňa Realu Madrid je unesená výkonom, ktorým sa prezentoval nemecký reprezentant Toni Kroos v prvom zápase za „biely balet.“

 

Okrem Cristiana Ronalda mal zápas v Cardiffe aj svojho druhého muža zápasu. Bol ním Toni Kroos. V Reale je ťažké prekvapiť svojim výkonom – potrebujete na to odviesť naozaj veľký kus práce. To sa podarilo práve novej akvizícii Realu.

 

„Toni je perfektný hráč a je pre náš tím je veľmi dôležitý“ povedal o Kroosovi obranca Sergio Ramos. „Kroos je naozaj veľmi dobrý a kvalitný hráč. Som presvedčený, že nášmu tímu pomôže tak, ako aj Navas či James“ dodal Ramos.

 

Carlo Ancelotti by tak mal mať zálohu počas sezóny vyriešenú – v tíme je niekoľko kvalitných záložníkov, ako napríklad Toni Kroos, Xabi Alonso či Luka Modrić. Tréner si tak bude môcť hráčov vyberať podľa aktuálnej formy.

 

Tonimu Kroosovi sa v Cardiffe naozaj darilo. Na svojich nových spoluhráčov poslal celkom 85 prihrávok, z čoho len tri nenašli svojho adresáta. Hovoríme tak o 96%-nej presnosti, čo je naozaj neuveriteľné.

 

Zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x