Domov Novinky Kluby Premier League, ktoré by mohli mať záujem o Isca

Kluby Premier League, ktoré by mohli mať záujem o Isca

Autor: PDReal
9 komentárov 1920 videní

S požadovanou cenou iba 15 miliónov libier by mohol byť Isco lákavým zbožím pre kluby Premier League. Kam by mohol Isco zamieriť?

1. Arsenal

Arsenal jednoznačne potrebuje kreatívnych záložníkov. Mikel Arteta sa zúfalo snaží posilniť svoj tím, ktorý sa v budúcej sezóne bude snažiť kvalifikovať do pohárovej Európy. Pozícia kreatívneho stredopoliara je na vrchole jeho zoznamu.

Návrat Martina Odegaarda do Realu Madrid znamená, že už stratili jedného muža v „kreatívnom oddelení záložníkov“. Prestup Isca by mohol ich problém vyriešiť.

2. Tottenham

Stred poľa Tottenhamu sa stal tak trochu hádankou – je tu veľa hráčov, ktorí sa zdajú byť slušnými futbalistami, ale nikto si nie je celkom istý, v čom jedne či druhý vyniká.

Pokles formy Dele Alliho priniesol stratu skutočného gólového hráča zo stredu poľa, ako aj kreatívnu iskru. Pridanie Isca by nielen zvýšilo kvalitu stredného poľa, ale mohlo by to tiež pomôcť Angličanovi znovu objaviť hviezdnu formu, ktorú predviedol v. počiatočných fázach jeho kariéry.

Nový šéf Nuno Espirito Santo a generálny manažér Fabio Paratici by boli blázni, keby neprejavili záujem o Isca.

3. Leeds

Môže sa zdať trochu šialené zahrnúť Leeds do tohto zoznamu, ale Marcelo Bielsa určite stavia na Elland Road niečo špeciálne.

Bezpochyby bude mať chuť vylepšiť pôsobivú deviatu priečku v Premier League v minulej sezóne. Jednou z oblastí, ktorú by bolo vhodné určite posilniť, je ofenzívny záložník.

Jedným z charakteristických znakov Bielsovho pôsobenia v Leedsi bola jeho schopnosť dostať to najlepšie z hráčov, ktorých kariéra vyzerala, že trochu stagnovala. Isco by bol pre neho skvelým projektom.

4. Liverpool

Jurgen Klopp by mohol mať záujem o ťah pre Španiela. Boli vznesené otázky, či sa Jurgen Klopp chystá toto leto nahradiť Georginia Wijnalduma alebo preukáže dôveru tým, ktorí už v klube sú.

Šéf Liverpoolu bol už spájaný s niekoľkými kreatívnymi stredopoliarmi. Napriek tomu, že The Reds majú v lete k dispozícii obmedzené finančné prostriedky na prestup, potenciálna čiastka 15 miliónov libier za Isca je príliš dobrou príležitosťou na to aby ju premeškali.

5. Everton

Vymenovanie Rafaela Beniteza ako šéfa Evertonu v Goodison Parku neprijali s otvorenou náručou Avšak podpisy Androsa Townsenda, Asmira Begovica a Demarai Graya pravdepodobne spôsobili ešte väčší rozruch ako príchod bývalého manažéra Liverpoolu.

Je ťažké pochopiť prečo je fanúšikovská základňa taká rozrušená lacnejšími a premyslenými podpismi. Ak by ale Benitez dokázal nalákať Isca do klubu, mohol by si začiarknuť políčko „veľký prestup“.

6.Liecester

Ak si Leicester dokáže udržať služby svojich súčasných hráčov v strede poľa, potom skutočne neexistuje dôvod, aby sa pokúšali podpísať Isca. Problémom je, že je to veľké „Ak“.

James Maddison bol spájaný s odchodom z klubu. O jeho služby sa zaujíma predovšetkým Arsenal. Zatiaľ čo raketový vzostup Youriho Tielemansa katapultoval do radarov viacerých veľkoklubov.

Brendan Rodgers je príliš bystrý manažér na to, aby nemal vypracovaný núdzový plán. Ak by jeden z nich odišiel, suma za prestup Isca by bola určite oveľa nižšia, než akú by si účtovali za Maddisona či Tielemansa.

zdroj: 90min.com

 

Subscribe
Notify of
9 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

9
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x