Domov Novinky Karim Benzema zostáva v Reale Madrid!

Karim Benzema zostáva v Reale Madrid!

Karim Benzema poskytol rozhovor pri odovzdávaní MARCA Leyenda, aby zmiernil tempo, ktoré nasadila väčšina médií, odkedy Saudská Arábia vyhlásila, že chce získať útočníka Realu Madrid.

Autor: Marek
3 komentáre

„Internet hovorí o mojej budúcnosti, ale internet nie je realita.“ upozornil moderátora galavečera. Realita je taká, že Benzema ešte ani neprehovoril a jeho myšlienkou bolo a je pokračovať v Madride.

Faktom je, že Benzema zostane. Zostávajúci rok zmluvy, na ktorej sa dohodol s klubom, sa chystá splniť, čo mali obe strany dlhodobo v pláne.

Puto naďalej pokračuje, nie je prerušené. Karim je veľmi vďačný Arábii za enormný záujem, ktorý už mesiace prejavuje, ale hráč chce opustiť Madrid prednými dverami.

Benzema tiež cíti, že má stále dostatok síl na skvelú sezónu, ktorá by mohla byť jeho poslednou,Budeme to musieť vidieť. Pravdou je aj to, že Benzema nevyvrátil možnosť hrať v Arabskej lige do konca sezóny 2023-24.

Ponuka je stále na stole aj napriek tomu, že zostáva v Reale Madrid.

Chce viac

Benzema si tiež myslí, že táto sezóna nebola najlepšia, ale je spokojný po kolektívnej aj individuálnej stránke. Karim je na seba náročný a v budúcej sezóne chce ukázať svoje kvality.

Legenda pokračuje…

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x