Domov Novinky Joselu by mal prestúpiť, Real Madrid plánuje aktivovať klauzulu

Joselu by mal prestúpiť, Real Madrid plánuje aktivovať klauzulu

Aj keď v tejto sezóne žiari hlavne Jude Bellingham, tak nezaostáva ani Joselu.

Autor: Matej Kubove
0 komentár

Anglický záložník odohral 29 stretnutí a strelil 20 gólov, z toho 16 v La Lige, vďaka čomu je momentálne najlepším strelcom súťaže. Jeho príchod stál Real Madrid poriadny balík.

Úplne iným prípadom je útočník Joselu, ktorý sa postaral o 14 presných zásahov v 35 duelov a zakaždým, keď je na ihrisku, tak dokáže urobiť aj veľmi veľa „neviditeľnej“ roboty.

33-ročný zakončovateľ dorazil v lete z Espanyolu na hosťovanie za 500 tisíc eur, čo je na pomery „bieleho baletu“ doslova zanedbateľná suma.

Síce nedokázal naplno nahradiť Benzemu, avšak podáva skvelé výkony a fanúšikovia si ho takisto veľmi obľúbili. V zmluve má klauzulu, podľa ktorej ho Real Madrid môže kúpiť natrvalo za 1,5 milióna eur.

Ako informuje denník AS, tak vedenie „Los Blancos“ sa reálne zaoberá touto možnosťou. Joselu by však musel prijať pozíciu jednoznačného náhradníka s pomerne nízkou minutážou.

Po príchode Kyliana Mbappého a aj Endricka nebude mať garantované minúty. Napriek tomu by sa hráč mohol rozhodnúť zotrvať na Santiago Bernábeu, aby bol súčasťou klubu.

 

Zdroj: football-espana.net

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x