Domov Novinky Jose Mourinho vyzýva Garetha Balea: „Je to pre neho rozhodujúci okamih“

Jose Mourinho vyzýva Garetha Balea: „Je to pre neho rozhodujúci okamih“

Autor: PDReal
4891 videní

Anglický reprezentant Harry Kane je mimo hry po zranení členka, ktoré si privodil v zápase s Liverpoolom. Šéf Tottenhamu Jose Mourinho, vyzýva útočníka Garetha Balea, aby sa chopil svojej šance, a v nadchádzajúcich týždňoch nastúpil na Harryho miesto.

Baleovi sa po návrate do Londýna na hosťovanie z Realu Madrid zatiaľ príliš nedarí. Aktuálne má na svojom konte iba jeden štart v Premier League.

Zdá sa však, že waleský internacionál bude mať ideálnu príležitosť s touto situáciou niečo urobiť. Mourinho chce, aby 31-ročný hráč využil svoju príležitosť naplno.

„Je to pre neho rozhodujúci okamih, cíti sa čoraz lepšie“ uviedol Mourinho na tlačovej konferencii, o ktorej informoval Mundo Deportivo.

„Keď stratíš hráča Harryho kvality, musia ostatní hráči vystúpiť, a dúfame že nám Bale pomôže.“

„Pozícia ktorú rád hrá, je pozícia ktorú mu dávame každú minútu, ktorú mu poskytneme, čo je správna strana útoku.“

Spurs čaká tento víkend zápas na pôde Brightonu. Očakáva sa že sa Bale pripojí k Son-Heung Minovi a Stevenovi Bergwijnovi v útoku.

Zotrvanie Garetha Balea v Tottenhame po skončení aktuálneho hosťovania, ktorého platnosť vyprší na konci sezóny 2020/21,je zatiaľ  nepravdepodobné. Neprítomnosť Kanea mu tak naskytla možno poslednú šancu presvedčiť Joeseho Mourinha, aby zvážil jeho pokračovanie v klube.

zdroj: football-espana.net

Subscribe
Notify of
6 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

6
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x