Domov Novinky Jorge Valdano: „Viac sa obávam Odegaardovej mentality – chýbala mu trpezlivosť“

Jorge Valdano: „Viac sa obávam Odegaardovej mentality – chýbala mu trpezlivosť“

Autor: PDReal
1182 videní

Jorge Valdano, bývalý hráč, tréner, a športový riaditeľ Realu Madrid, hovoril pre španielsky rozhlasový program Onda Cero o svojich myšlienkach na hroziaci odchod Martina Odegaarda z Realu Madrid. Valdano priznal, že nechápe jeho odchod.

„Kvalita, ktorú Odegaard má, je pre tento Real Madrid nevyhnutná.“ vysvetlil Valdano. „Nemyslím si, že Odegaard hral zle. Možno bol trochu konzervatívny, pokiaľ išlo o neho, možno mu chýbali odvážnejšie kroky, ale chýbala mu aj trpezlivosť, aby mohol pokračovať v Reale Madrid. Nakoniec súťaží s dvoma hviezdami ako Modric a Kroos. “

„Viac sa obávam o jeho mentalitu,“ pokračoval Valdano. „Nie je hodné hráča Realu Madrid opustiť vaše miesto, nemať túto trpezlivosť. Nie pred ním len tak hocijaký hráč. Som prekvapený, že by opustil klub a nechal svoje miesto otvorené pre ostatných,” uzavrel.

Po ponižujúcej prehre s Alcoyanom v Copa Del Rey sa diskusia rýchlo presunula na Zidana. „Nikdy by som nespochybňoval trénera ako Zidane,“ potvrdil Valdano. „Nie je to dobré znamenie, aby ste v polovici sezóny vyhodili trénera. Musíte chrániť imidž klubu.“

Zidane ostáva v pozícii trénera pravdepodobne do konca sezóny, kedy sa bude rozhodovať o jeho ďalšej budúcnosti. Martin Odegaard medzitým odchádza do Arsenalu na šesťmesačné hosťovanie. Pričom rovnako nie je jasné, či má ešte budúcnosť ako hráč Realu Madrid.

zdroj: managingmadrid.com

Subscribe
Notify of
12 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

12
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x