Domov Fanklub & komunita Jeden z Vás môže El Clásico zažiť s nami priamo v Barcelone! Čas máte iba do 19:00

Jeden z Vás môže El Clásico zažiť s nami priamo v Barcelone! Čas máte iba do 19:00

Autor: dado23
60 videní

Milí fanúšikovia, už sme pre vás prichystali množstvo súťaží, no takáto tu ešte nebola! Jeden z Vás môže získať spiatočnú letenku s ubytovaním na jednu noc a lístok na slávne El Clásico do Barcelony.

Tento zájazd sme ako oficiálny fanklub Realu Madrid vyhrali priamo od klubu s miestami v sektore hostí, no k tomu nám pribalili aj možnosť navštíviť útroby štadióna a teda možnosť stretnúť hráčov oboch celkov pri odchode, resp. príchode. Takže aj keď v našej súťaži nevyhráte, môžete sa tešiť na exkluzívne fotky a videá.

Sme naozaj veľmi radi, že vďaka nášmu oficiálnemu statusu môžeme spraviť radosť a splniť sen aj jednému z vás. Vieme, že do El Clásica zostáva už len niečo vyše 24 hodín a teda času na súťaž nie je veľa, preto otázka, ktorú nájdete na konci článku je veľmi jednoduchá a týka sa práve nášho fanklubu.

Program šťastlivca, ktorého nakoniec vyžrebujeme je nasledovný (upresnený bude výhercovi mailom ešte dnes po vyhlásení konca súťaže):

[quote]

SOBOTA:
9:30 odlet z Budapešti do Barcelony
12:10 prílet do Barcelony
13:30 ubytovanie v 4* hoteli v blízkosti štadióna
14:00-18:30 voľný program
18:30 odchod na štadión a sledovanie zápasu

NEDEĽA:
do 15:00 voľný program
15:00 odchod na letisko
17:10 odlet z Barcelony
19:50 prílet do Budapešti

[/quote]

Čo je teda podmienkou súťaže? Musíte byť členom nášho oficiálneho fanklubu a odpovedať na veľmi jednoduchú otázku: Koľko výhod získate registrovaním sa do nášho fanklubu pri zvolenom členstve PLATINUM? Vaše odpovede v číselnom tvare spolu s údajmi na Vašej členskej kartičke (meno, priezvisko a ID) posielajte do 1.4.2016 19:00 na emailovú adresu [email protected]

Podľa posledného odstavca je jasné, že sa jedná o prvoaprílový žart, za čo sa Vám ospravedlňujeme. Aj keď vyhrať zájazd na El Clásico nemôžete, s členstvom v našom faklube si aj tak užijete množstvo výhod ako napríklad zľavy pri spoločných výjazdoch, zľavy pri našich partneroch, či možnosti objednania lístkov na zápasy Realu Madrid. Všetky výhody ako aj možnosť pridať sa k nám nájdete v hlavnom menu v sekcii Slovenský fanklub a ďalej Registrácia.

Nezabúdajte ani na našu fanklubovú akciu počas El Clásica, ktorá sa bude konať v Bratislave!

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x