Domov Novinky Je čas sa ospravedlniť Realu Madrid

Je čas sa ospravedlniť Realu Madrid

Autor: PDReal
9 komentárov 2040 videní

Ako tím, ktorý bol v októbri posielaný do Európskej ligy, si Real Madrid nepočínal zle, keď sa dostal do semifinále Ligy majstrov.

Zinedine Zidane sa v tejto sezóne musel vyrovnať s veľkými zraneniami. Aj bez Sergia Ramosa, Raphaela Varaneho, Daniho Carvajala a Edena Hazarda na Anfielde mala jeho strana zápas pod kontrolou.

Naozaj nikdy nemôžete odpísať z Realu Madrid. Iba Chelsea im stojí v ceste do finále Ligy majstrov. Takisto sú zatiaľ stále v boji o titul v LaLige Santander.

Aby ste prežili zápas na Anfieldu bez úhony, musíte mať špeciálneho brankára. Thibaut Courtois nastavil latku vysoko hneď v úvode keď zneškodnil šancu Mohameda Salaha. Neskôr si na ňom zuby vylámali i James Milner a Roberto Firmino.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Aké obranné partnerstvo!

Real Madrid si v priebehu týždňa poradil so Salahom, Firminom, Sadiom Manom, Diogom Jotom, Lionelom Messim, Antoinom Griezmannom a Ousmanom Dembelem … a zvládli to bez Ramosa a Varaneho. Nacho a Eder Militao tvorili vynikajúce duo v strede obrany.

Zázrak za zázrakom

Real Madrid už nemá najlepší káder v Európe, ale Zidane ich doviedol dva zápasy od Istanbulu. Francúzsky tréner mal v tejto sezóne svojich kritikov, ale ako predviedol proti Liverpoolu v dvoch zápasoch, môžete mu dôverovať, že prevedie tím najťažšími testami.

Valverde nie je pravý bek

Fede Valverde bol požiadaný, aby na Anfielde hral neprirodzenú rolu, začal ako pravý bek v neprítomnosti Lucasa Vazqueza a Daniho Carvajala. Určite urobil všetko, čo bolo v jeho silách, ale niekedy mal problém ubrániť hráčov ako Mane a Andy Robertson.

Čo to bolo za privítanie?

Real Madrid dorazil na Anfield uprostred dymu a svetlíc, s rozbitým oknom na ich tímovom autobuse. Za domnelých najlepších fanúšikov na svete sa Liverpool musí hanbiť.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
9 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

9
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x