Domov La Fábrica Infantil B nezvládol finále La Liga Promises v Orlande

Infantil B nezvládol finále La Liga Promises v Orlande

Hráči Los Blancos U-13 prehrali finálový zápas proti rivalom z konkurenčného Atlética.

Autor: Patrik98
1 komentár

Hráči Los Blancos včera popoludní o 17:00 nastúpili vo finálovom zápase La Liga Promises proti hráčom Atlética Madrid U-13 v ktorom podľahli súperovi 3:5.

V bráne nastúpil Guillermo Ponce Lopez. V obrane sa predstavila trojica Manu Romero,  Júnior a Marcos. V strede poľa operovala dvojica záložníkov Mateo Pozo a Bryan Bugarín a v útoku nastúpil Enzo.

Zápas začali lepšie hráči Los Blancos, ktorý otvorili skóre v 12. minúte zásluhou Enza, ktorý pri góle ukázal svoju obrovskú kvalitu keď si prebral loptu od brankára a dokázal sa presadiť proti štvorici brániacich hráčov.

Atleti na ihrisku nezmenil svoj prístup a ten slavil úspech kedy sa im podarilo otočiť skóre zápasu. Na 2:2 vyrovnával po rohovom kope ľavý obranca Manu Romero. Asistenciu si pripísal Bryan Bugarín.

Los Blancos však dlho neudržali nerozhodný stav a inkasovali aj tretí gól. O pár minút však znova udrel svojim druhým gólom v zápase Manu Romero ktorý opäť ťažil zo skvelej práce Bryana Bugarína a prekonal brankára Atlética prízemnou strelou na vzdialenú tyč.

Atlético udrelo na konci zápasu, kedy v posledných dvoch minútach (39. a 40.) prekonali brankára Los Blancos dvakrát a stanovili konečné skóre na 3:5.

Guillermo Ponce, brankár Infantilu B, bol vyhlásený za najlepšieho brankára turnaja.

Manu Romero, ľavý obranca Infantilu B, sa stal najlepším strelcom tímu. V piatich zápasoch zaznamenal 5 gólov.

Zdroj: HalaMadrid.sk, twitter Real Madrid Fabrica