Domov Fanklub & komunita II. Valné zhromaždenie klope na dvere

II. Valné zhromaždenie klope na dvere

Autor: Marek
0 komentár

Blíži sa koniec roka 2014 a s tým spojené II. Valné zhromaždenie nášho oficiálneho fanklubu La Peña Madridista de Eslovaquia. Bude sa konať už 8. novembra v športovom centre Ekoma so sídlom vo Zvolene. Všetci ste samozrejme vítaní!

 

 

Valné zhromaždenie sa bude konať tento rok na strednom Slovensku, konkrétne vo Zvolene. Pripravené je pre nás moderné športové centrum EKOMA. Nachádza sa vo veľmi peknom prírodnom prostredí v Sekierskej doline.

 

 

Športové centrum je vybavené ihriskami, telocvičňou, reštauráciou, ubytovacími zariadeniami, wellness. Valné zhromaždenie začína o 14:00 hod a predbežný harmonogram vyzerá asi takto:

 

14:00 – v prípade záujmu futbalový zápas medzi členmi v telocvični

16:30 – otvorenie II. Valného zhromaždenia  (zhrnutie roka 2014, plány do roka 2015, účtovníctvo 2014, voľná diskusia)

20:00 – spoločné sledovanie ligového zápasu Real Madrid – Rayo Vallecano (nutný presun do iného podniku, nakoľko stanice vysielajúce zápas nie sú v športovom centre dostupné)

22:00 – návrat do športového centra, voľný program, zábava

 

V rámci Valného zhromaždenia bude pre hostí zabezpečená minerálka a káva na náklady občianskeho združenia La Peña Madridista de Eslovaquia.

 

Cena ubytovania záleží od počtu záujemcov o ubytovanie, bude sa pohybovať v rozmedzí 15 – 20 € / osoba / noc. Čo sa týka stravovania, je možné stravovať sa v reštaurácií v športovom centre, poprípade je možné zabezpečiť si stravu aj z domu, alebo z obchodu.

 

Prihlášku na II. Valné zhromaždenie je potrebné vyplniť do 5. novembra 2014.

 

Tešíme sa na Vašu účasť!

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x