Domov Prestupové leto 2021 Hráčom sa z Realu Madrid nechce

Hráčom sa z Realu Madrid nechce

Autor: PDReal
8 komentárov 1991 videní

Real Madrid chce zoštíhliť káder pred budúcou sezónou. No ukazuje sa, že pri niektorých hráčoch sa ľahšie o tom hovorí a ťažšie koná.

Taliansky šéf dáva prednosť práci s menšou skupinou hráčov prvého tímu, okolo 23 mužov, a v prípade potreby sa obrátiť na Castillu. V súčasnosti má po odchode Brahima Diaza do AC Miláno pod taktovkou 28 hráčov. Hráčom sa však zo Santiago Bernabéu nechce.

Jovič chce zostať

Luka Jovič chce zostať a bojovať o šancu. Klub je údajne tejto možnosti naklonený. V hre je však aj možnosť hosťovania v AC Miláno.

Dvadsaťtriročný mladík sa minulý týždeň zranil, čo komplikuje akýkoľvek pokus o jeho predaj. Navyše prišiel o šancu urobiť dojem na nového trénera.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Bale nerozhodol o svojej budúcnosti

Budúcnosť Garetha Balea je vo hviezdach, aj keď je predpoklad že dodrží zmluvu v Madride.

Ancelotti vyhlásil, že ak bude mať motiváciu, môže byť dôležitým hráčom. Avšak v tíme pre Walesana ako hráča mimo EÚ, nie je priestor pokiaľ neodíde jeden z trojice Eder Militao, Vinicius alebo Rodrygo. Predpokladá sa, že Takefusa Kubo pôjde znova na hosťovanie.

Isco urobil dobrý dojem

Isco je ďalší u ktorého sa zdalo, že pravdepodobne odíde. Dôvodom je najme snaha klubu znížiť výdaje na mzdy. Isco však v predsezónej príprave zapôsobil na Ancelottiho. Vďaka tomu by mohol Španiel dostať ešte jednu šancu.

Ceballos si nie je istý

Dani Ceballos povedal denníku MARCA, že má rovnakú šancu hrať pod Ancelotti ako pod Zinedinom Zidanom.

Ak sa ukáže, že ho Ancelotti nemieni často využívať, záložník by uprednostnil ďalšie hosťovanie. Po návrate z olympiády bude s Talianom diskutovať o svojej budúcnosti.

Mariano a ďalšie leto pochybností

Real Madrid sa minulé leto bez úspechu pokúsil predať Mariana Diaza, a zdá sa že tento rok bude rovnaký.

Hráč má vysoký plat a je šťastný že zostáva v klube, aj keď nemá zaručených veľa minút.

Vallejo vidí pootvorené dvere

Jesus Vallejo bol jednou nohou na odchode. Avšak možná strata Raphaela Varana mu potenciálne otvorila priestor v zostave.

Mohol by byť štvrtou možnosťou v strede obrany. Je však tiež možné, že Ancelotti sa spokojí s možnosťou spoľahnúť na mladíkov, ako je Victor Chust.

Hazard k dispozícii za správnu cenu

Eden Hazard už nie je nedotknuteľný a Real Madrid je pripravený počúvať vážne ponuky pre Belgičana.

Jeho predaj však nebude jednoduchý z dôvodu finančných prostriedkov, ktoré sú s tým spojené. A takisto preto, že je 30-ročný hráč odhodlaný uspieť v Španielsku.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
8 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

8
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x