Domov Mužstvo Historický rekord siaha až do roku 1985

Historický rekord siaha až do roku 1985

1 komentár

Real Madrid sa strelecky trápi. Vedia to hráči, vie to tréner, vedia to aj fanúšikovia. Biely balet včera prehral gólom z 95. minúty v Alavés 1-0.

Horšie je, že klub sa strelecky trápi. Včera to bol už štvrtý zápas za sebou, v ktorom hráči bieleho baletu vyšli strelecky naprázdno. Lopetegui preferuje v útoku Benzemu, za čo je ostro kritizovaný a na krajoch vsádza väčšinou na Asensia a Balea.

Mariano, ktorý sa vrátil do klubu počas tohto leta, ešte nedostal šancu v základnej zostave, väčšinou tam nastupuje len z lavičky. Vinicius dostal šancu v meststkom derby s Atléticom, kedy odohral šesť minút a do zápasu s Alavés nastúpil v 80. minúte.

Otázne je, ako bude Lopetegui pokračovať. Na tlačovej konferencii potvrdil, že Benzema aj Bale sú zranení. Teraz nasleduje reprezentačná prestávka.

Real Madrid bol naposledy bez gólu vo viacerých zápasoch v roku 1985. Vtedy bol až päť zápasov za sebou bez gólu v rôznych súťažiach.