Domov Novinky Higuaín: Galácticos sa k nám správali s úžasnou skromnosťou

Higuaín: Galácticos sa k nám správali s úžasnou skromnosťou

Gonzalo Higuaín opustil Real Madrid pred deviatimi rokmi, no stále si pamätá svoje prvé kroky do kráľovskej šatne. Nedávno sa o tom zmienil aj médiám.

Autor: Marek
2 komentáre

„Mal som 19 rokov, keď som stretol Roberta Carlosa. Pozdravil ma veľmi nežne a pokorne. On, Ronaldo, Beckham, Raúl, Van Nistelrooy, Casillas, Helguera, Cannavaro…“

„Všetci sa k nám mladým správali nežne a neskutočne skromne. Mohol by som pokračovať vo vymenúvaní ďalších mien.“

„Pravdou je, že keď si zaspomínam a pomyslím na všetkých hráčov, s ktorými som hral, ​​mám husiu kožu.“

„Keď si spomeniem, na všetkých tých hráčov… Ronaldinho, proti ktorému som hral, ​​Roberto Carlos, s ktorým som hral, ​​Dybala, s ktorým som hral, ​​dokonca aj McKenna, s ktorým som bol tiež niekoľko dní v Juventuse.“

„Páni, koľko som toho dosiahol vo svojej kariére, však? Dúfam, že si to jedného dňa uvedomím,“ povedal bývalý hráč Realu Madrid.

Gonzalo Higuaín bol hráčom Realu Madrid v rokoch 2007 až 2013. V 264 zápasoch strelil 121 gólov. S Los Blancos vyhral tri tituly v Španielsku, Copa del Rey a dva Španielske superpoháre.

Neskôr odišiel do Neapola a hral aj za Juventus, Miláno a Chelsea. Od roku 2020 je hráčom Interu Miami. Tridsaťštyriročný hráč odohral za floridský klub 51 oficiálnych zápasov a strelil 15 gólov.

zdroj: YouTube

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x