Domov Novinky Hazard, Mendy a Carvajal trénovali samostatne

Hazard, Mendy a Carvajal trénovali samostatne

Autor: Dávid
3 komentáre 762 videní

Prinášame najnovšie informácie zo stredajšieho tréningu Realu Madrid. 

Eden Hazard

Ako sme už informovali, včera sa k ostatnej časti mužstva vrátili spoločne z Edenom Hazardom Fede Valverde a Thibaut Courtois. Všetci traja včera pracovali v rámci samostatnej prípravy mimo hlavnej časti mužstva. Eden Hazard v tomto programe pokračoval aj dnes.

Hazard začal dnešný tréning niekoľkými cvikmi, ktoré absolvoval v posilňovni a následne sa dostal i na ihrisko. Tam pracoval prevažne s loptou. Vyzerá to tak, že klub sa snaží pomôcť Belgičanovi dostatočne a v čo najlepšej forme pripraviť sa na štart novej sezóny.

Jeho účinkovanie na turnaji EURO 2020 sa skončilo v osemfinále proti Portugalsku po tom, čo utrpel svalové zranenie. Trénerský tím okolo Carla Ancelottiho však na Hazarda nechce zbytočne tlačiť aby sa nezopakovala situácia z ostatných dvoch predsezónnych príprav. V oboch totiž Hazard utrpel svalové zranenie, ktoré oddialili jeho štart.

V nasledujúcich dňoch sa dozvieme, či Hazard bude k dispozícií pre nasledujúci prípravný zápas, ktorý Real Madrid odohrá už 8. augusta proti tímu AC Miláno, iba týždeň pred začiatkom sezóny.

Carvajal, Mendy, Mariano Díaz

Dani Carvajal a Ferland Mendy pokračovali naďalej vo svojich individuálnych tréningových programoch, ktoré im pomáhajú zotaviť sa zo zranenia. Ich návrat sa prvotne plánoval na koniec júla, najnovšie informácie však hovoria o tom, že Ancelotti nechce nič unáhliť a primárnym cieľom je plné zotavenie hráčov.

Mariana Díaza naďalej trápi svalové zranenie.

Zbytok tímu

Ostatných hráčov mal Ancelotti pre potreby dnešného tréningu k dispozícií.  Ako sme už informovali, David Alaba sa v priebehu tréningu necítil najlepšie a v sprievode zdravotníckych pracovníkov tréning predčasne opustil. Testy ukázali pozitívny výsledok na COVID-19.

zdroj: marca.com

 

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x