Domov Novinky Hazard je späť a pripravený

Hazard je späť a pripravený

Autor: PDReal
550 videní

Eden Hazard nedávno povedal, že na to, aby znovu získal svoju sebadôveru, potreboval dobrý výkon a že sa zúfalo snaží dostať späť do tempa.

Belgičan tento dobrý výkon mal

Číslo 7 nastúpilo v základnej zostave Realu Madrid proti Osasune v sobotu prvýkrát po troch mesiacoch. Predtým dostal pár minút proti Realu Betis, ale v sobotu odohral 71 minút a smerom dopredu patril k lepším hráčom.

Hazard bol v prvom polčase vynikajúci. Zahral fenomenálny priamy kop, ktorý Sergio Herrera musel skvelým zákrokom zneškodniť aby neskončil v sieti. Keď mal loptu, bolo skutočne cítiť, že sa niečo môže stať.

Otázkou teraz je, či ho Zinedine Zidane považuje za pripraveného začať v stredu na Stamford Bridge. V klube vládne nádej, že hráč môže nastúpiť. Od soboty nemá žiadne nepríjemné pocity.

Zidane vie, že Real Madrid má problém s hľadaním cesty ku gólu, čo sa opäť ukázalo proti Osasune. Belgičan by na to mohol byť liekom.

Späť do Londýna

Real Madrid vie, že potrebuje aspoň jeden gól. Zidane vie, že Hazard dokáže odomknúť obranu lepšie ako väčšina hráčov, a proti jeho bývalému klubu má hráč navyše ďalšiu motiváciu.

Ak bude hrať, otázka je koho nechá Zidane na lavičke? Je pravdepodobné, že na lavičku padne buď Marco Asensio, alebo Vinicius Junior. Dokonca možno obaja ak budú v základe Hazard a Fede Valverde.

Zaradenie Valverdeho by pravdepodobne znamenalo hru na štyroch záložníkov, a tak by Hazard zostal jediným útočným partnerom Karima Benzemu.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x