Domov Prestupy Havertz nie je cieľom Realu Madrid

Havertz nie je cieľom Realu Madrid

Real Madrid sa v maximálnej miere zameriava na Harryho Kanea. Kai Havertz však podľa denníka MARCA vypadol zo zoznamu potenciálnych posíl.

Autor: Marek
1 komentár

Real Madrid kúpi útočníka toto leto bez ohľadu na očakávania Kyliana Mbappého a už istý príchod Endricka v roku 2024. Tým vyvoleným pre Los Blancos je Harry Kane, na ktorého prestupe klub pracuje už 10 dní.

Rozhodnutie padlo, hoci aktivisti si uvedomujú, že ich čakajú veľmi ťažké rokovania s prezidentom Tottenhamu.

José Félix Díaz dodáva, že zo zoznamu potenciálnych posíl vypadol Kai Havertz. Španielske a nemecké médiá informovali, že Real Madrid bol na ťahu a mohol Havertza veľmi rýchlo získať za približne 60 miliónov eur.

Novinár Brand odpovedá, že 23-ročný hráč má predĺžiť zmluvu s Blues a Real Madrid s nim nič nepodnikol a momentálne nepatrí medzi prestupové ciele španielskeho veľkoklubu.

Hlavným cieľom zostáva Kane, ktorému zostáva jeden rok zmluvy so Spurs a ktorý predbežne schválil možný prestup do Madridu.

MARCA naznačuje, že Los Blancos uvažujú o výdavkoch okolo 80 miliónov eur za 29-ročného hráča a v ich prospech hovoria nesplnené sľuby Tottenhamu pre útočníka, končiaca zmluva a chýbajúci postup do európskych pohárov v budúcej sezóne.

Na druhej strane spomínaný novinár zdôrazňuje, že hoci je prestup útočníka urgentnou potrebou, Los Blancos nestratia hlavu a nemienia za 29-ročného hráča s končiacou sa zmluvou zaplatiť viac ako 100 miliónov eur.

Ich opatrnosť umocňuje príbeh Edena Hazarda. Pravdepodobne to predznamenáva dlhé rozhovory s Tottenhamom…

Kaneov život, jeho správanie a všetko čo pre nich spravil podnecujú klub, aby urobil krok v prospech jeho mena. Kane je považovaný za útočníka, ktorý svojim štýlom najviac pripomína Benzemu. Prestup Angličana má výrazne podporiť aj Carlo Ancelotti.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x