Domov Novinky HALAMADRID.SK vs. SIMPSONI 1:4 (0:3)

HALAMADRID.SK vs. SIMPSONI 1:4 (0:3)

V poradí 7. kolo prinieslo pre tím HALAMADRID.SK súpera, ktorý je priamym ašpirantom na celkové víťazstvo v 1. futsalovej lige. Hráči HALAMADRID.SK boli nabudení a plní odhodlania, čo najviac sťažiť favoritovi zvíťaziť.

Zostava HALAMADRID.SK:
Petričko, Kovács, Milichovský, Kubej, Majerník, Smoliga, Gere M., Gere D., Choma, Kožlej, Mojsej, Ružinský, Die

Zápas začal vo veľkom tempe a útoky sa striedali z jednej strany na druhú. Prvú veľkú šancu zápasu mali Simpsoni, avšak Petričko perfektným zákrokom zachránil svoj tím od rýchleho gólu. Na druhej strane sa mohol ujať vedenia HALAMADRID.SK, avšak po nezištnom zahraní rohového kopu zo strany Majerníka, Gere mladší trafil len brvno súperovej brány. Z následného protiútoku Simpsoni predsa len udreli, 0:1. Neubehlo ani 5 minút a HALAMADRID.SK prehrával už dvojgólovým rozdielom po hrubých chybách v obrane. V tejto fáze zápasu bol súper lepší, nakoľko „pusinkám“ chýbala pevná organizácia hry a hlavne disciplinovanosť, jednak čo do striedaní a jednak pri pokrývani hráčov súpera. Výsledkom tejto slabej pasáže bol tretí gól v sieti „baleťákov“. Za zmienku v prvom polčase stojí postoj Petrička, ktorý aj po nepríjemnom zranení po jednom z mnohých zákrokov zápas dohral a mužstvo držal nad vodou.

Druhý polčas priniesol otvorenejší futbal z oboch strán, výsledkom čoho boli aj veľmi dobré šance pre tím HALAMADRID.SK. Hlavne príležitosti Milichovského, Gereho M. a Dieho volali po góle. Najlepším hráčom Madridčanov bol brankár Petričko, ktorý ako bolo už vyššie spomenuté, aj napriek zraneniu vychytal početné šance súpera. Na jednu z nich však bohužial nemal nárok a inkasoval gól s poradovým číslom 4. V závere sa podarilo nášmu tímu streliť čestný gól, ktorého autorom bol Gere starší.

Treba však dodať, že aj keď bol súper technickejší a celkovo lepší, zavládlo po zápase v tíme HALAMADRID.SK sklamanie, nakoľko hráči si boli vedomí, že dnes zahrali pod svoje možnosti. Tím kráľovského klubu musí byť vďačný verným fanúšikom, ktorí aj keď sa mužstvu nedarí, stále nachádzajú cestu na jeho zápasy a sú pre hráčov veľkou podporou.

V ďalšom kole 30.10.2014 o 20:45 narazí tím HALAMADRID.SK na tím IVANSTAV. Pevne veríme, že práve tento zápas nám prinesie ďalšie body do tabuľky.