ad
ad

HALAMADRID FootGolf Club

FootGolf je šport, ktorý sme si mimoriadne obľúbili až do tej miery, že sme sa rozhodli založiť klub. A to nám stačilo len dvakrát sa zúčastniť na turnajoch, ktoré organizoval FootGolf Senec v spolupráci s nami – FootGolfový turnaj fanklubu La Peňa Madridista de Eslovaquia a FootGolfové El Clásico.

Práve na poslednej akcii padla myšlienka, že by sme sa tomuto športu venovali do väčšej miery. Preto sme sa rozhodli založiť klub a prihlásiť sa aj do Slovenskej Tour 2017, v ktorej budú nastupovať naši hráči, ale aj na úrovni klubovej súťaže. Samozrejme v tomto športe sme začiatočníci, nemáme vysoké ambície a radi pomôžeme každému, kto sa k nám chce pridať.

Naše účinkovanie v Slovenskej FootGolfofej Asociácii by sa nezaobišlo ani bez podpory a my sme naozaj radi, že sa nám podarilo získať sponzora. Spoločnosť HARA s.r.o. nám výraznou mierou uľahčí vstup do sveta FootGolfu. Spoločnosť sa zaoberá službami v oblasti záhradníctva – starostlivosť o trávnik, údržba zelene a záhrady, rez stromov, kríkov a drevín, návrhy záhrad, interiérová zeleň, závlahy, zimná údržba, zelené strechy. Vďaka nášmu ďalšiemu partnerovi FUTBALSHOP.SK máme pripravené oblečenie, ktoré spĺňa požiadavky dress code FootGolfu.

 

 

V relatívne krátkom čase sa nám podarilo sformalizovať náš tím, ktorého súčasťou sú šiesti hráči – prezident fanklubu Marek Varga, viceprezident fanklubu Vladimír Dančík, členovia fanklubu Peter Kluka, Vladimír Uhrín, Kristián Maťko, Jakub Murín a Ján Harík.

 

Marek Varga
Vladimír Dančík
Peter Kluka
Ján Harík
Vladimír Uhrín
Kristián Maťko

Copyright © 2013-2017 HALAMADRID.SK | Všetky práva vyhradené! Podmienky a ochrana osobných údajov.