Domov Fanklub & komunita Footgolf a skvelý víkendový pobyt v Rajci za nami

Footgolf a skvelý víkendový pobyt v Rajci za nami

Autor: Administrátor
68 videní

Uplynulý víkend patril veľmi príjemnému stretnutiu fanúšikov a členov fanklubu La Peňa Madridista de Eslovaquia v kúpeľnom mestečku Rajecké Teplice. Vo veľmi peknom prostredí sme sa stretli v penzióne Isabela, ktorý bol vzdialený len 700 metrov od známych kúpeľov SPA APHRODITE.

V piatok 21. júla v popoludňajších hodinách sme postupne prichádzali a ubytovali sa v spomínanom penzióne. Celkovo nás bolo 23 vrátane piatich rodín s deťmi.

Cieľom tohto mini zrazu bolo zažiť skvelý víkend s rodinami, priateľmi, zabaviť sa a odohrať dva turnaje vo footgolfe, ktoré boli naplánované na sobotu a nedeľu. V piatok v podvečerných hodinách nás čakal aj oficiálny tréning na ešte stále nedávno otvorenom footgolfovom ihrisku v Rajci.

V tomto nádhernom prostredí sme odohrali dva náročné footgolfové turnaje

Keď sme sa už všetci zišli, na večer sme si naplánovali grilovačku a prevládala skvelá atmosféra. Inak to ani nemohlo byť, keď sa stretli tak skvelí ľudia. Deti už pomaly išli spať a tak zábava postupne gradovala. Bolo veselo a ešte veselšie, keď prišli hráči fanklubu FC Chelsea, ktorí boli ubytovaní v rovnakom penzióne ako my.

V Rajeckých Tepliciach nás bolo ľahko rozpoznať

Neskorší víťazi sobotného turnaja sa pridali k nám a spolu sme sa perfektne zabavili, porozprávali sa. Nemožno zabudnúť ani na trojicu našich českých susedov, ktorí hájili na turnaji farby Manchester City. Stretli sme sa tri tábory rôznych klubov a poniektorí sa zabávali až do neskorých ranných hodín. Na druhý deň nás však čakal turnaj Champions League and El Clásico in footgolf.

Teší nás aj návšteva Lukáša Prážu, ktorý je autorom knihy Pohled do hlavy Josého Mourinha a meral cestu z ďalekej Prahy.

Tesne po odohratí turnaja Champions League and El Clásico in Footgolf

Minuloročné El Clásico sa nám tento rok nepodarilo obhájiť. Barcelona v silnom zložení bola nad naše sily a El Clásico zaslúžene vyhrala, ba dokonca bola aj finalistom Champions League. Perfektný výsledok v ženskej kategórií zaznamenala Renka Šmihelová, ktorá hájila farby Realu Madrid. Sme radi, že za nás hrala aj aktuálna svetová jednotka vo footgolfe Tomáš Bartko a touto cestou mu ďakujeme, že sme mohli mať v tíme svetovo uznávanú osobu vo footgolfe.

Renka Šmihelová získala 1. miesto v ženskej kategórií

Kategória ABSOLUT
17. Tomáš Bartko +4
22. Peter Kluka +9
25. Renka Šmihelová +11
27. Cyril Dolinský +13
28. Patrik Varga +13
31. Marek Varga +16
33. Ján Harík +17
37. Vladimír Dančík +25
41. Vladimír Uhrin +29
42. Branislav Willinger +30
43. Kelyman Adam +31
45. Simona Labudová +33

Kategória JUNIORI
3. Branislav Willinger +30
4. Adam Kelyman +31

Kategória MUŽI
12. Tomáš Bartko +4
16. Peter Kluka +9
18. Cyril Dolinský +13
19. Patrik Varga +13
21. Marek Varga +16
22. Ján Harík +17
24. Vladimír Dančík +25
25. Vladimír Uhrin +29

Kategória ŽENY
1. Renka Šmihelová +11
6. Simona Labudová +33

Kategória TÍMY
1. Chelsea FC
2. FC Barcelona
3. Manchester United
4. Manchester City
5. Real Madrid
6. Liverpool
7. Bayern Mníchov

Výsledkom sme veľmi nepresvedčili, ale aj napriek tomu môžeme tento víkend označiť za veľmi vydarený. Ďakujeme každému, kto hájil farby Realu Madrid a tešíme sa na ďalšie zrazy a turnaje. Samozrejme poďakovanie patrí aj organizátorom turnaja, konkrétne Jurajovi Gubánimu z FootGolf Senec. Cieľom turnaja bolo pomôcť 21-ročnému Filipovi, ktorý bojuje o svoj život a aj vďaka tomuto turnaju sa podarilo vyzbierať 1000€ na jeho liečbu!
 


 

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x