Domov Mužstvo Figo: „Cristiano by mal rozhodnutie o svojej budúcnosti veľmi dobre zvážiť“

Figo: „Cristiano by mal rozhodnutie o svojej budúcnosti veľmi dobre zvážiť“

Autor: Administrátor
47 videní

Budúcnosť Cristiana Ronalda v Reale Madrid sa stále viac zamotáva a špekulácie o jeho odchode silnejú. Portugalský útočník šokoval celý futbalový svet svojimi slovami po finále Ligy Majstrov, keď naznačil, že to mohol byť jeho posledný zápas v drese bieleho baletu.

Dnes sa dokonca v portugalskom denníku Record objavila titulka, ktorá oznamuje, že Cristiano sa už rozhodol v lete odísť a jeho rozhodnutie je nezvratné.

Bývalý hráč Realu Madrid a žijúca legenda Luis Figo sa počas rozhovoru vyjadril aj k tejto téme a odporúča Ronaldovi, aby svoje rozhodnutie veľmi dobre zvážil.

„Veľakrát to čo chcete, alebo to čo budete mať, nezávisí len od vás ale od množstva iných faktorov, ktoré si väčšina ľudí nedokáže uvedomiť,“ povedal Figo.

„Ale Ronaldo je teraz v najlepšom klube na svete a podľa mňa by mal svoju kariéru ukončiť práve tu. Keď sa na to pozrie logicky, sám uvidí, že to čo dosiahol a urobil v Reale Madrid sa nestane len tak hocikde. Mal by svoje rozhodnutie o budúcnosti veľmi dobre zvážiť.“

„Madrid mu tiež poskytol naozaj prestížne podmienky na to, aby mohol získať aj individuálne ocenenia.“

Figo sa vyjadril aj k nečakanému odchodu Zidana, s ktorým spoločne odohral veľa zápasov a uznal, že ho to taktiež šokovalo.

„Zidane je môj dobrý priateľ a všetko čo robí, je podľa mňa úplne v poriadku.“

„Po všetkých tých úspechoch za posledné roky pravdepodobne dosiahol svoj strop. Je nemožné, aby si svoju prácu robil ešte lepšie.“

„Jeho rozhodnutie bolo pre všetkých veľmi prekvapujúce ale on sám najlepšie vie, prečo to urobil a to je vec, ktorú musíme všetci rešpektovať.“

Zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x