Domov Fanklub & komunita Fanklub opäť na mládežníckom turnaji Michalovce Cup

Fanklub opäť na mládežníckom turnaji Michalovce Cup

Autor: dado23

Po roku sme sa opäť zišli v Michalovciach, kde sme sa boli pozrieť na mladé nádeje Realu Madrid – do Michaloviec prišlo El Clásico!

Na Slovensko zavítali dve akadémie, ktoré sa radia medzi najlepšie na svete a my ako fanúšikovia Realu Madrid môžeme byť hrdí na to, že jednou z nich je práve aj La Fábrica. Tak isto sme radi, že oba kluby svoj minuloročný sľub splnili a na Slovensko pricestovali aj napriek náročnému plánu, ktorý mladíci musia zvládať.

Nášmu fanklubu sa tak opäť naskytla jedinečná príležitosť a tak sme sa v rámci Michalovce Cup 2014 zúčastnili najprestížnejšieho zápasu, ktorý lákal divákov z celého Slovenska – El Clásica.

Zápas to bol pekný s množstvom šancí na oboch stranách a to, že tieto kluby sú veľmi vyrovnané svedčí aj konečný výsledok. Po polčase síce vyhrával náš súper 0-1, no v druhom polčase sa chlapci ukázali ako lepší tím a nakoniec sa zápas skončil remízou 2-2.

Michalovce Cup 2014_1

Sedemnástka Realu nakoniec na turnaji obhájila minuloročné prvenstvo a vo finále porazila ďalšieho španielskeho súpera, FC Valenciu, v pomere 2-0. Nás teší aj fakt, že hráči Realu si zo Slovenska odnášajú aj individuálne ocenenia – najlepším brankárom sa stal José Calvo a najlepším strelcom bol Álvaro Alcántara (3 góly).