Domov Novinky Enzo Fernández opúšťa Real Madrid

Enzo Fernández opúšťa Real Madrid

Autor: Administrátor
26 videní

Syn kormidelníka A-mužstva Zinedinea Zidanea opúšťa Santiago Bernánbeu a dohodol sa na trojročnej zmluve so sympatickým účastníkom La Ligy Deportivom Alavés.

 

22-ročný kreatívny stredopoliar sa rozhodol pre zmenu po tom, ako sa nedostával na ihrisko v prvom tíme Realu Madrid. V Castille však vykonával pozíciu kapitána.

 

Do Realu prišiel v roku 2004, aby nasledoval stopy svojho otca. Debut za áčko mu doprial práve Zidane, ktorý ho minulý rok postavil do zápasu Copa del Rey proti Leonese. Následne sa niekoľkokrát dostal do nominácií, lenže na ihrisko už málokedy.

 

Teraz mladík verí, že v Deportive Alavés, kde minulú sezónu hosťoval Marcos Llorente a extrémne sa mu darilo, dostane oveľa väčší herný čas. Na klubovej stránke odznelo: „Deportivo chce privítať Enza Fernándeza a želá mu veľa šťastia v nasledujúcej sezóne. Vitaj, Enzo!“

 

 

 

Real Madrid do zmluvy zakomponoval svoju špecialitu a síce možnosť o spätnom odkúpení hráča. V prípade záujmu tak bude mať právo jednať s Enzom ako prvý a až potom budú môcť prísť na rad prípadní ďalší záujemcovia.

 

V klube však aj naďalej pokračujú jeho traja bratia – Luca, Elyaz a Theo.

 

Zdroj: goal.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x