Domov Novinky Eden Hazard v oku búrky

Eden Hazard v oku búrky

Autor: PDReal
1819 videní

Eden Hazard bol opäť sklamaním pre Real Madrid pri semifinálovom vyradení z Ligy majstrov. Bol to najnovší príklad toho, že tridsaťročný hráč trénerovi nikdy poriadne neoplatil jeho dôveru.

Zidane naďalej verí v Hazarda

Vždy keď bol fit tak bol v základnej zostave, čo sa však za dva roky v klube takmer nestalo.

„Hazard potrebuje hrať viac, aby získal späť svoju sebadôveru, kúsok po kúsku“ vyhlásil Zidane po stretnutí na Stamford Bridge.

Z tohto vyhlásenia a mnohých ďalších je zrejmé, že šéf Realu Madrid chce, aby Hazard uspel. Trval na jeho prestupe do klubu.

Edenove zranenia

Po zranení členka pri kolízii s Thomasom Meunierom z Paríž Saint-Germain 26. novembra 2019 sa Hazard nikdy úplne nezotavil.

Odvtedy utrpel 10 zranení, vynechal spolu 389 dní – a 50 zápasov. To sú šokujúce čísla.

Fanúšikovia Realu Madrid vždy podporovali Hazarda, ale obrázky ako sa smeje a žartuje po záverečnom hvizde so svojimi starými spoluhráčmi, túto podporu narušili.

Predovšetkým je to kvôli jeho nepresvedčivým výkonnom na ihrisku.

Vinicius obeťou

Ďalším problémom, ktorý Hazardova prítomnosť spôsobuje je , že zaberá miesto na ktorom sa cíti najpohodlnejšie Vinicius Junior. Proti Chelsea sa ocitol na pravom krídle, kde vyzeral stratene.

Namiesto toho aby veci zmenili, keď to nefungovalo, Zidane vystriedal Viniciusa a nechal na ihrisku neviditeľného Hazarda.

Zdá sa, že Zidane pravdepodobne nezmení názor na Hazarda. Ak bude fit, pravdepodobne nastúpi na zostávajúce štyri zápasy LaLigy Santander.

Trpezlivosť Realu Madrid

Hierarchia Realu Madrid je pripravená počkať na vplyv Hazarda. Vedia, že má obrovský talent, a stále podporujú Zidanov krok, priviesť ho do španielskeho hlavného mesta.

Hazard je najdrahším prestupom v histórii klubu. Klub dúfa že mu prinesie úspech budúcu sezónu.

Mnohí skutočne dúfajú, že ak sa Belgičanovi podarí získať späť svoju najlepšiu formu, Los Blancos by mohli mať nový trojzubec – Kylian Mbappe, Karim Benzema a Hazard -, ktorý by ich priviedol k sláve.

Pre šéfov klubu by to bola lepšia vyhliadka ako jeho predaj a veľká strata.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
16 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

16
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x