Domov Fanklub & komunita Druhý La Peña Madridista de Eslovaquia Cup klope na dvere

Druhý La Peña Madridista de Eslovaquia Cup klope na dvere

Autor: dado23
57 videní

Druhý La Peña Madridista de Eslovaquia Cup je tu! Po polroku vám náš oficiálny fanklub opäť prináša halový futbalový turnaj fanklubov.

 

Turnaj sa odohrá v Seredi a okrem fanklubov futbalových tímov (Real Madrid, Chelsea, AC Miláno, Juventus) účasť prisľúbil aj náš partner, portál Onlajny.eu a čoraz viac obľúbený športový portál TakUrčitee.sk.

 

Informácie:
Kedy: 28.6. 2014, o 9:00
Kde: Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5, 926 01 Sereď

 

Hrať sa bude v dvoch skupinách systémom každý s každým, 2×7 min. Zo skupiny postupujú dva tímy, ktoré si zahrajú semifinále. Víťazi budú hrať finále a porazení o tretie miesto. Pre prvé tri tímy budú nachystané trofeje, ako aj pre najlepších jedno1515003_607173656021419_356931161_ntlivcov.

 

Rozlosovanie:

SKUPINA A: Real Madrid, Onlajny.eu, Juventus

SKUPINA B: Chelsea, TakUrčitee.sk, Galacticos, AC Miláno

 

Turnaj sa skončí približne o 14:00, kedy sa vyberieme najesť sa do miestnej reštaurácie. Prípadný ďalší program je už na každom jednotlivcovi (spoločné pozeranie osemfinálových zápasov MS, bowling, odchod domov,…).

 

Začína sa leto a náš fanklub touto akciou chce len navnadiť našich fanúšikov. Tak isto sa chystá Medzinárodný turnaj fanklubov Realu Madrid v Maďarsku. V spolupráci so slovenským fanklubom FC Barcelona plánujeme usporiadať aj „Slovenské El Clásico“ a to stále nie je všetko…

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x