Domov Novinky Druhá šanca pre Ramosa

Druhá šanca pre Ramosa

Autor: Marek Varga
6 komentárov 2675 videní

Prípad Sergia Ramosa sa v posledných hodinách opäť ohrieva. Nedávno pribudli nové signály z oboch strán.

Nedávno bol kapitánov odchod už takmer istý, klub sa pravdepodobne rozhodol dať mu druhú šancu. Obranca zmenil svoj postoj a je pripravený začať s rokovaniami.

Na stole stále nemá oficiálnu ponuku. Hovorí sa však, že Real ju môže vytiahnuť z koša, ak to Sergio s predĺžením myslí vážne.

Králi sa tak rozhodli podať si ruku s 35-ročným stopérom. Ovplyvňuje to aj neistá budúcnosť Varana, ktorého zmluva vyprší o rok a momentálne neexistujú žiadne signály týkajúce sa možného predĺženia zmluvy.

Real vážne uvažuje o predaji Francúza, ktorý je jedným z najhodnotnejších hráčov v kádri. Za týchto okolností je Florentino schopný dať Ramosovi šancu. Aj keď o konkrétnych sumách nie je nič známe, zdá sa isté, že kapitán, ako sa pôvodne plánovalo, bude musieť súhlasiť so znížením mzdy.

Ramosova zmluva zostala jedinou, ktorá sa neobnovila z troch, ktoré vypršali toto leto. Zmluvu s klubom predĺžili Luka Modrić a Lucas Vázquez.

Chorvát predĺžil kontrakt o jeden rok, Španiel o tri. Okrem toho došlo aj k zníženiu platov v dôsledku hospodárskej krízy.

V tíme je momentálne až šesť stopérov: Varane, Ramos, Nacho, Militão, Vallejo a Alaba. Dvaja budú musieť s najväčšou pravdepodobnosťou čoskoro opustiť tím.

Ancelotti už oznámil, že dáva prednosť o niečo užšiemu tímu. Ramos môže v tomto prípade zamiešať karty. Koniec tejto telenovely však stále zostáva záhadou.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
6 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

6
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x