Domov Nezaradené Dresy ktorých hráčov sa predávajú najlepšie?

Dresy ktorých hráčov sa predávajú najlepšie?

Autor: dado23
22 videní

Obchod Adidasu na Santiagu Bernabéu je jedným z najvýnosnejších outletov tejto nemeckej športovej značky! Za to môže samozrejme to, že predávajú rôzne oblečenie s logom jedného z najlepších klubov sveta a tak isto s menami tých najjagavejších hviezd. Ale dresy s menami ktorých hráčov sa predávajú najlepšie? Denník MARCA sa dostal k zoznamu šestice najlepšie predávajúcich dresov…

Žiadnym prekvapením rozhodne nie je, že najviac ľudia kupujú dresy Cristiana Ronalda – najznámejšieho hráča na celom svete. Na druhom mieste je Kolumbíjčan James Rodríguez a na treťom mieste nájdeme Garetha Balea, ktorý sa po tomto rebríčku neúnavne štverá hore a pomaly si získava srdcia fanúšikov.

Na štvrtom mieste je kapitán Sergio Ramos. Španiel je obľúbenec pri fanúšikoch a jeho gól vo finále Ligy majstrov, ktorý Los Blancos doviedol k La Décime, výrazne zvýšil aj predajnosť jeho dresov. Posledný člen BBC, Karim Benzema je na zozname na piatom mieste. Počet fanúšikov, ktorý chcú nosiť na chrbte jeho meno taktiež stále rastie. Zoznam šestice končí nemeckým Tonim Kroosom.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x