Domov Novinky Dokonca aj Xavi gratuloval Benzemovi

Dokonca aj Xavi gratuloval Benzemovi

Autor: Marek
1 komentár 2467 videní

Po odovzdaní svojho majstrovského diela dostal Benzema svoje vlastné umelecké dielo – portrét Marka Riosa – ako ocenenie za najlepšieho hráča zápasu.

Zdá sa, že 34-ročný hráč je s pribúdajúcim časom stále lepší a lepší a proti svojim starým rivalom ukázal, prečo je právom považovaný za jedného z najlepších hráčov na svete.

Benzema začal svoj večer tým, že prispel k prvému gólu – získal loptu a pekne nahral Viníciusovi Juniorovi – predtým, ako trafil žrď, strelil druhý gól a pripravil množstvo šancí pre svojich spoluhráčov.

Xavi gratuloval Benzemovi

Jeho výkon upútal natoľko, že ho po záverečnom hvizde vyhľadal aj tréner Barcelony Xavi Hernandez, aby mu zablahoželal.

Benzema, ktorý prevzal väčšiu zodpovednosť ako veterán v tíme Realu Madrid, bol všade, pohyboval sa na krídle, vracal sa hlboko, a rovnako sa pohyboval aj v blízkosti pokutového územia Barcelony.

Benzema podal kvalitný výkon, ale z pohľadu Realu Madrid to nebola bezchybná noc. Proti Blaugrana však boli takticky dômyselní, držali loptu skôr vzadu a udierali skôr z protiútoku, čo fungovalo perfektne vďaka prispeniu Benzemu a Viniciusa.

Chyba Édera Militaa vrátili Barcelonu späť do hry, ale tím napokon urobil dostatočnú prácu na to, aby sa dostal do finále.

zdroj: marca.com

 
Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x