Domov Novinky Dinamo Sassari 58-83 Real Madrid Baloncesto

Dinamo Sassari 58-83 Real Madrid Baloncesto

Tento zápas Realu Madrid znamená už siedme víťazstvo v základnej skupine Euroligy a prvá priečka sa zdá byť opäť o čosi bližšie.

Real cestoval na Sardíniu s túžbou zvíťaziť, čo svojou hrou prezentoval od úvodných sekúnd. Šnúra 0-12 vďaka presnosti Llulla a Maciulisa však domácich nezastrašila. Práve naopak – Taliani sa zomkli a predviedli obrat v pomere 15-0 a prvú štvrtinu vyhrali o štyri body (18-14). V druhej štvrtine nastúpil Campazzo a Reyes a aj vďaka nim si naši dokázali za prvé štyri minúty vybojovať 5-bodové vedenie. Do polčasu bol rozdiel už osembodový (33-41).

Po prestávke neboli hráči Sassari schopní streliť kôš prvé štyri minúty a Real tak mohol trochu navýšiť skóre (v útoku sa však nedarilo ani našim hráčom). Los Blancos vyzerali stále sebavedomejšie a dokázali si vybudovať až 16-bodový náskok (35-51). V záverečnej časti žiaril najmä Carroll a spolu s Reyesom hral kľúčovú úlohu v šnúre 1-21. Real nakoniec vyhral v pomere 58-83.

Strelci:
DINAMO SASSARI 58 (18+15+18+7): Logan (9), Devecchi (5), Dyson (2), Todic (5), Lawal (8); Sosa (18), Formenti (3), Chessa (5), Sachetti (3).

REAL MADRID 83 (14+27+13+29): Llull (12), Rudy, (4), Maciulis (6), Nocioni (8), Bourousis (2); Campazzo (6), Rivers (9), Carroll (11), Reyes (14), Ayón (9), Slaughter (2).