Domov Mužstvo Detská hra

Detská hra

Skvelé výkony Jesého a Moratu v zápase proti Levante (3:2) potvrdili, že títo dvaja mladí hráči a odchovanci majú predurčené dokázať veľké veci ako hráči Realu Madrid.

Mladý hráč ako Morata vážne ohrozuje pozíciu Karima Benzemu v základnej zostave. V tejto sezóne odohral v La Lige iba 80 minút, oproti Benzemovým 646, no priemerne má omnoho viac strieľ na bránu, vybojovaných penált či priamych kopov a aj omnoho viac vybojovaných lôpt, nehovoriac o vitálne dôležitom góle proti Levante.

Jeho dlhoročný spoluhráč v klube a reprezentácií a dobrý priateľ, Jesé, má odohraných ešte menej minút, no vždy keď ho taliansky tréner Realu Ancelotti pošle na ihrisko, hviezdi. Proti Levante odohral necelých 17 minút, no bolo to dosť na to aby vypracoval šancu na Moratov vyrovnávajúci gól a poslal do ohňa mnoho dobrých centrov. Určite bude zaujímavé sledovať, ako sa obaja hráči dokážu popri hviezdnej konkurencií presadiť.

zdroj: Marca.com