Domov Novinky Deň s Marcelom

Deň s Marcelom

Autor: Marek
0 komentár 437 videní

Klubová televízia počas stredy najčastejšie zaznamenávala kapitána Marcela, ktorý aktívne počas celého dňa publikoval príspevky na Instagrame Realu Madrid.

Klubová televízia dnes predstavila špeciálny materiál, ktorého hlavnou postavou bol Marcelo. Jedna z kamier sprevádzala futbalistu, ktorý bude prvým kapitánom Realu Madrid v tejto sezóne, a veľa záberov zaznamenal aj on sám pomocou telefónu.

Brazílčan trénuje s tímom naplno od 5. júla a doposiaľ nevynechal žiadny tréning, napriek tomu, že veľa fanúšikov pochybovalo o jeho zdravotnom stave.

Vo videu môžeme vidieť rutinu hráčov Los Blancos počas dňa. Spočiatku sledujeme futbalistov, ktorí pracujú v telocvični. V rámci relaxu si môžu zahrať aj basketbal a sledovať prácu jedného z fyzioterapeutov, ktorý sa 33-ročnému hráčovi pred tréningom postaral o členok a pravú nohu.

Kamera sa potom zameria na Marcela, ktorý už vykonáva prvý ranný tréning na ihrisku.

Ľavý obranca tiež navštívi Rodryga v jeho izbe a potom sa vráti do telocvične, kde cvičia Nacho, Lucas, Latas a Odriozola.

Marcelo tiež nasadá do elektromobilu a jazdí po tréningovom centre s Manolinom, ktorý futbalistom počas tréningu pomáha už dlhé roky.

Potom sledujeme ukážky z večerných aktivít na trávniku. Brazílčan tiež ukazuje, ako vyzerá biologická regenerácia v bazéne, kde ho sprevádzajú hráči akadémie, a na záver predstavuje výhľady z Valdebebas počas západu slnka.

zdroj: Youtube.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x