Domov Novinky Ďalšia euroligová prehra na palubovke súpera

Ďalšia euroligová prehra na palubovke súpera

Real Madrid aj po tomto zápase pokračuje v Eurolige bez výhry z palubovky súpera.

Prvú štvrtinu naši síce vyhrali (24-25), no potom ďalšie dve nasledujúce štvrtiny prehrali – obe zhodne v pomere 27-19 (do prestávky sa tak išlo za stavu 51-44 a pred poslednou štvrtinou to bolo 78-63). Los Blancos sa v poslednej štvrtine v obrane zlepšili, ale v útoku neboli o veľa lepší a hlavne nemali na to, aby sa mohli vrátiť späť do zápasu. Opäť boli navyše trestaní za svoju nepresnú streľbu spoza perimetra. Aj keď Real opäť prehral (93-86), hráči robili všetko preto, aby sa aspoň pokúsili o výhru. Najlepším strelcom Madridu bol Taylor a do zápasu naopak nastúpiť kvôli zraneniu nemohol Thompkins.

ŠTRASBURG 93 (24+27+27+15): Beaubois (16), Collins (14), Leloup (4), Weems (12), Fofana (2); Lacombe (2), Campbell (23), Ntilikina (0), Travis (8), Duport (4), Golubovic (8).

REAL MADRID 86 (25+19+19+23): Llull (20), Carroll (3), Rudy (17), Reyes (9), Ayón (3); Doncic (-), S. Rodríguez (7) Nocioni (2), Hernangómez (3), Maciulis (1), Taylor (21).