Domov La Fábrica Ďalší krok Frana Gonzáleza

Ďalší krok Frana Gonzáleza

Fran González podniká ďalšie kroky vo svojej začínajúcej kariére. Tentoraz bol 18-ročný brankár Realu povolaný do španielskej reprezentácie do 19 rokov.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Na leto 2023 bude Fran González dlho spomínať. 18-ročný brankár, ktorý zvyčajne hráva za Juvenil A, predĺžil v júni zmluvu s Realom Madrid, potom bol zaradený do kádra prvého tímu Realu na zápasy proti Athletic Bilbao a Almeríi a teraz dostal svoju prvú pozvánku do španielskeho národného tímu do 19 rokov.

Tréner José Lana rozhodol, že mladý brankár Realu si zaslúži miesto v 27-člennom kádri, v ktorom boli aj ďalší dvaja Madridčania – Jacobo Ramón a Chema Andrés.

Reprezentácia má tréning naplánovaný na prvý septembrový týždeň v Alicante v rámci prípravy na prvé kolo kvalifikácie na EURO 2024.

Vedenie akadémie Realu Madrid podľa denníka MARCA vkladá veľké nádeje do Frana Gonzáleza, ktorého čaká svetlá budúcnosť.

Veľkým podporovateľom talentu 18-ročného mladíka je tréner brankárov prvého tímu Realu Luis Llopis, ktorý sa osobne rozhodol zaradiť mladého brankára do prípravy so zvyškom hráčov Carla Ancelottiho.

Momentálne je predstava taká, že Fran, ktorý má za sebou predsezónu v USA, cez týždeň pracuje s brankármi prvého tímu a cez víkendy sa vracia do Realu Madrid C a chytá zápasový rytmus.

Tretím brankárom v prvom tíme tak bude vždy brankár, ktorý nedostane od Raúla povolanie na zápas Castilly – minulý víkend sa to týkalo Diega Piñeira.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x