Domov Novinky Courtois: „Real Madrid je ďalšou dimenziou vo futbalovom svete“

Courtois: „Real Madrid je ďalšou dimenziou vo futbalovom svete“

Autor: PDReal
806 videní

Thibaut Courtois bol špeciálnym hosťom programu Téléfoot. Brankár Realu Madrid pre francúzsku televíznu šou povedal, že jeho snom je vyhrať tohtoročnú Ligu majstrov s Realom Madrid a trofej na medzinárodnej úrovni s Belgickom.

„Ako čas plynie, cítim sa dôležitejšie v Reale Madrid. Nikdy by som si nemohol predstaviť, že sa usadím v takomto klube, je to niečo, čo si vravím vždy, keď idem na štadión. Že hráč, ktorý začínal v malom klube by mohol hrať za Real Madrid je ako z rozprávky, “odpovedal Courtois na otázku o svojom pôsobení v Reale Madrid.

Tlak v Reale Madrid

„Ak chcete hrať za Real Madrid, musíte vedieť, že tlak tu je stále. Real Madrid je najväčší klub na svete a kedykoľvek vyhráte trofej, to je dôvod, prečo je hrať za Madrid také pekné. Real Madrid je najväčší klub na svete, pretože cítime tlak fanúšikov. Je to ďalšia dimenzia vo svete futbalu. “

Najlepšia sezóna hráčskej kariéry

„Moja najlepšia sezóna? To závisí od toho, či vyhráme trofeje alebo nie. Páči sa mi byť lídrom na ihrisku.“

Reakcia po zápase Francúzsko – Belgicko v roku 2018

„Moja reakcia v zápase Francúzsko – Belgicko bola trochu prehnaná. Ale keď hráte semifinále na majstrovstvách sveta prvýkrát a prehráte 1: 0, je to normálne že by ste sa cítili nahnevaní. Bol som len sklamaný, pretože som chcel vyhrať “.

Sny o víťazstve v Lige majstrov

„Zápasy Ligy majstrov rozhodujú malé detaily, snívame o jej víťazstve. Zisk trofeje v Reale Madrid a tiež s Belgickom je niečo čo musím urobiť, ale dúfam že sa to stane čoskoro.“

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x