Domov Prestupy COPE: Real napriek Viniciusovmu zraneniu nikoho nepodpíše

COPE: Real napriek Viniciusovmu zraneniu nikoho nepodpíše

Los Blancos počkajú, kým sa Brazílčan uzdraví, a v posledných dňoch tohto prestupového obdobia nebudú robiť žiadne ďalšie prestupy.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Najbližších šesť týždňov si bude musieť Carlo Ancelotti poradiť bez Viniciusa Júniora. Zranenie Brazílčana sa ukázalo byť vážnejšie, ako klubová zdravotná služba pôvodne predpokladala.

23-ročný hráč trpí zranením pravého bicepsu femoris. Ide o podobné zranenie, aké utrpel na začiatku predsezónnej prípravy aj Dani Ceballos, ktorý doteraz neobnovil prácu s tímom.

Carletto má momentálne k dispozícii iba Rodryga, Joselu a Brahima. Samozrejme, v praxi hrá o niečo vyššie aj Jude Bellingham, ktorý pravidelne skóruje, no teoreticky je ťažké ho považovať za jedného z útočníkov.

Fanúšikovia sa rýchlo začali pýtať, či Viniho zranenie prinúti Los Blancos posunúť sa smerom vpred na trhu v posledných dňoch prestupového obdobia.

Melchor Ruiz z Cadena COPE odpovedá na otázku fanúšika a informuje, že klub momentálne neplánuje uskutočniť žiadny dodatočný prestup.

Dlhé týždne sa dúfalo, že Kylian Mbappé konečne odíde do Realu, no nedávne správy vo francúzskych médiách celkom jasne naznačujú, že hráč PSG má v úmysle stráviť ešte aspoň jednu sezónu v Paríži a možno sa budúci rok presťahovať do Madridu, ak nepredĺži zmluvu v jeho súčasnom klube.

zdroj: COPE

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x