Domov Novinky COPE: Courtois by sa mohol vrátiť začiatkom apríla

COPE: Courtois by sa mohol vrátiť začiatkom apríla

Miguel Ángel Díaz informoval na El Partidazo, že belgický brankár, ktorý utrpel pretrhnutie krížneho väzu, pokračuje v rehabilitácii a jeho návrat sa môže uskutočniť už o niečo viac ako dva mesiace.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Ako informoval Miguel Ángel Díaz v relácii El Partidazo na rádiu COPE, začiatkom apríla sa môže do hry vrátiť Thibaut Courtois, ktorý v auguste utrpel pretrhnutie krížneho väzu.

Ak bude rekonvalescencia prebiehať hladko ako doteraz, belgický brankár môže osem kôl pred koncom sezóny La Ligy opäť hrať za Real Madrid v hypotetickom štvrťfinále Ligy majstrov.

Po vypadnutí z hry zverejnil brankár na sociálnej sieti fotografiu, na ktorej leží na pohovke s natiahnutou a obviazanou nohou. Minulý týždeň zverejnil video, ktoré ukazuje jeho intenzívny tréning vo Valdebebas. Úžasný kontrast…

Courtoisova absencia mala za následok, že Real Madrid rýchlo podpísal ďalšieho brankára Kepu. Španiel nemohol počítať s minutážou v Chelsea a bol veľmi blízko k odchodu do Bayernu Mníchov, no zranenie belgického brankára znamenalo, že Los Blancos mu dali ponuku a Arrizabalaga sa nakoniec pripojil k Ancelottiho tímu.

Od svojho príchodu nahradil v bránke Lunina. Potýkal sa aj so zraneniami a to umožnilo Luninovi zaujať jeho miesto v zostave.

Kepa po návrate mužstvu často nepomáhal, zatiaľ čo Lunin ukázal viac sebavedomia a zdá sa, že si štarty v najdôležitejších zápasoch vybojoval.

zdroj: COPE

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x