Domov Novinky Čo je s Rodrygom a Carvajalom?

Čo je s Rodrygom a Carvajalom?

Dnes bola zverejnená nominácia na zajtrajší zápas La Ligy s Almeríou a chýbali v nej dve mená.

Autor: Marek
1 komentár

Zajtrajší zápas s určitosťou neodohrajú Rodrygo a Dani Carvajal. Rodrygo má zdravotné problémy a prípad Carvajala je skôr ako prevenrívne opatrenie.

Rodrygo dnes netrénoval s tímom. Španielske médiá informovali o tom, že Brazílčan utrpel svalové preťaženie na pravom stehne.

Útočník ešte včera trénoval s mužstvom a naposledy proti Frankfurtu odohral 23 minút. Ide o prvé zranenie v tíme Realu Madrid od návratu zo Spojených štátov.

Je to Rodrygove prvé zranenie tohto druhu. Do tréningu by sa už ale mal vrátiť budúci týždeň a mal by byť pripravený na zápas proti Celte Vigo.

Carvajal nie je zranený

Španielsky obranca nie je zranený. Dnes trénoval v plnom nasadení, no víkend napokon strávi doma. Dostane oddych a toto rozhodnutie padlo po konzultácii medzi trénermi a klubovými lekármi.

Carvajal sa počas predsezónneho obdobia ako jeden z mála hráčov potýkal so zdravotnými problémami.

Koncom júla mal obranca problém s členkom, a preto si zahral len v zápase s Juventusom, ale nastúpil aj v zápase Európskeho superpohára proti Eintrachtu.

V klube však každý uprednostňuje istotu, pričom treba pamätať na minulé Carvajalove zranenia.

Mario Cortegana z MARCA oznámil, že Carvajal nie je zranený, no králi nechcú zbytočne riskovať a absencia obrancu v prvom ligovom zápase je súčasťou plánu na dosiahnutie perfektnej fyzickej kondície.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x