Domov Novinky Čo bude s Nachom?

Čo bude s Nachom?

Bude ostrieľaný veterán hľadať nové výzvy?

Autor: Michal
0 komentár

Vzhľadom na to koľkým hráčom končia zmluvy na konci prebiehajúcej sezóny, káder Realu Madrid by mohol v budúcej sezóne vyzerať úplne inak. Dúfajme že niektorí z nich zostanú, zatiaľ čo iní, ktorým sa nepodarilo získať pravidelný hrací čas, budú na odchode. Jeden z hráčov ktorého budúcnosť je nejasná, je Nacho Fernandez.

Nacho prešiel mládežníckym systémom Realu Madrid a pokračoval v skvelej kariére v klube. Nikdy nebol ani na hosťovaní a je skutočný ‚One Club Man‘. Tento stav by sa však mohol v budúcnosti zmeniť, pretože sa zdá že zvažuje svoj ďalší krok. Jeho súčasná zmluva vyprší na konci sezóny.

Povrávalo sa že Real Madrid mu chce poskytnúť predĺženie o jeden rok, ale Nacho si nie je istý podpísaním novej zmluvy, vzhľadom na nedostatok herného času po príchode Antonia Rudigera.

Nacho nemá núdzu o nápadníkov

Wolves, ktorých manažérom je teraz bývalý šéf Realu Madrid Julen Lopetegui, by radi priviedli Španielského univerzála. Bol spájaný aj s prestupom do Talianska alebo MLS. Teraz to vyzerá, že sa k mixu nápadníkov pridal ďalší anglický klub.

Ako informovalo Mundo Deportivo, o Nacha má veľký zujem Aston Villa. Unai Emery je obdivovateľom veterána Realu Madrid.

Ak chce Nacho vo veku 32 rokov vyskúšať inú výzvu, môže to byť jedna z jeho posledných šancí. A fakt že v Reale Madrid nedostáva veľa herného času, mu môže pomôcť rozhodnúť sa.

Má za sebou dlhú kariéru v Reale Madrid a podľa štatistík z Transfermarkt doteraz odohral za klub 286 zápasov.Prišiel čas na zmenu, alebo by mal zostať na Santiagu Bernabeu?

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x