Domov Novinky Chýba už len Ceballosov podpis

Chýba už len Ceballosov podpis

K predĺženiu zmluvy Daniho Ceballosa chýba už iba jeho podpis. Dani mal odmietnuť ponuky z Kataru a Saudskej Arábie.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Real Madrid dúfa, že v najbližších dňoch oznámi predĺženie zmluvy Daniho Ceballosa do roku 2027, uvádza Relevo. Po niekoľkých týždňoch stretnutí a rokovaní sa vec uzavrela a čoskoro chce klub verejne oznámiť jej dokončenie. Los Blancos majú považovať zotrvanie hráča za prakticky uzavretý.

Zdĺhavé rokovania viedli klub k tomu, že formálne ponúkol 26-ročnému hráčovi zmluvu na štyri roky s menším zvýšením jeho súčasnej mzdy.

Všetko sa odohralo po sérii rozhovorov, v ktorých klub cítil, že takáto ponuka splní hráčove očakávania. Teraz zostáva čakať na podpis hráča. Relevo zdôrazňuje, že sa tak stále nestalo, no klub považuje vec za uzavretú a neočakáva v tomto prípade žiadne prekvapenia.

Denník dodáva, že Carlo Ancelotti mohol zohrať kľúčovú úlohu pri zotrvaní Španiela v klube. Príchod Judea Bellinghama vyvolal v mysli Ceballosa množstvo pochybností, ale tréner mal prisľúbiť 26-ročnému hráčovi dôležitú úlohu.

Pre Taliana je Ceballos prirodzenou náhradou za Modrića, ktorý sa vo veku 37 rokov zrejme priblíži k poslednej sezóne v Reale Madrid.

To sa prejavilo už v minulej sezóne, keď Ceballos zaznamenal 1 939 minút v 46 zápasoch. Carletto údajne povedal Španielovi, že ho bude často využívať, keďže Modrićovi plánuje dopriať viac oddychu.

O Ceballosa sa v posledných mesiacoch zaujímali Atlético, Inter a Aston Villa. K tomu sa pridali finančne šialené ponuky z Kataru a Saudskej Arábie.

Betis tiež zostal v hre, ale stredopoliar uprednostnil Real Madrid a nakoniec sa po dlhej analýze rozhodol zostať v hlavnom meste Španielska.

zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x