Domov Novinky Chiringuito: Ancelotti urýchli začiatok letnej prípravy

Chiringuito: Ancelotti urýchli začiatok letnej prípravy

Autor: Marek Varga
8 komentárov 2046 videní

Talian bol včera predstavený ako nový tréner Realu Madrid. Pred podpisom zmluvy a stretnutím s novinármi absolvoval prvý rozhovor s generálnym riaditeľom Florentinom Pérezom a generálnym riaditeľom Josém Ángelom Sánchezom, kde sa oboznámil s prvými prípravnými plánmi a personálnym zabezpečením, ktoré klub plánuje.

V noci na Chiringuito, novinár José Luis Sánchez informoval, že Talianovým prvým rozhodnutím bolo urýchliť začiatok letnej prípravy.

Zinédine Zidane chcel naplánovať začiatok prípravy tak, aby začali pracovať od 12. júla. Ancelotti mal požiadať klub, aby sa termín začiatku príprav urýchlil o jeden týždeň skôr a povolal dostupných hráčov už 5. júla.

Profesionálnym futbalistom sa v kolektívnej zmluve o profesionálnom futbale v Španielsku zaručuje 30 dovolenkových dní v sezóne, z toho minimálne 21 dní v rade sa uplatňuje v lete.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Tričko Fanklub – 16€

Ak vezmeme do úvahy, že tím Los Blancos ukončil sezónu 22. mája, klub ich môže ľahko povolať na začiatok letnej prípravy začiatkom júla. Samozrejme, hráči, ktorí budú reprezentovať svoje krajiny v júni a v júli, sa do klubov vrátia neskôr.

La Liga má začať v polovici augusta a Ancelotti sa rozhodol, že by rád začal s dostupnými hráčmi pracovať o týždeň skôr. V Chiringuito dodali, že Talian už tiež nadviazal kontakt s trénerom fyzickej prípravy Antoniom Pintusom, aby počas týchto pracovných týždňov začal pripravovať plán letných tréningov.

V súčasnosti sú prípravy naplánované výlučne vo Valdebebase s tým, že ak bude priaznivá sanitárna situácia, tím odohrá prípravu mimo Španielska.

Real, Bayern a Inter spočiatku plánujú letný turnaj, na ktorom odohrajú jeden domáci zápas a jeden zápas vonku. Nateraz však nebolo nič ohlásené, nepotvrdili sa ani termíny takýchto minizápasov, ktorých plán bol zverejnený na jar pred rokom po vypuknutí pandémie.

Králi už tradične nezačnú letnú prípravu v plnom obsadení kvôli mnohým národným turnajom: tentoraz sa EURO skončí 11. júla, Copa América 10. júla a Olympijské hry 7. augusta.

zdroj: Chiringuito

Subscribe
Notify of
8 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

8
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x