Domov Nezaradené Ceballosa zasiahol v priateľskom zápase protihráč do krku, po zápase mal Dani závraty a pocit nevoľnosti

Viacerí hráči z Realu Madrid si odišli plniť reprezentačné povinnosti. Nezaostávajú ani mladíci. Včera sa v priateľskom zápase proti sebe stretli Španielsko „21“ s kapitánom Danim Ceballosom a Borjom Mayoralom s rovesníkmi z Talianska. Zápas sa až tak v priateľskom duchu neniesol a viackrát boli k videniu ostrejšie zákroky. Najviac si toho asi vytrpel Dani Ceballos.

Španieli si nakoniec s Talianmi poradili 3:0, druhý gól strelil krátko pred prvým polčasom Borja Mayoral. Zrejme aj z prvopolčasového rezultátu 0:2 boli Taliani frustrovaní, čo dali najavo. Hneď na začiatku druhého polčasu po stratenej lopte v aute jeden z hráčov hostí úmyselne udrel Daniho Ceballosa do krku. Dani chvíľu ležal na zemi, ale v hre nakoniec pokračoval. Zápas však nedohral, v 85. minúte ho vystriedal Brahim Diaz.

Po zápase sa však Dani necítil najlepšie. Jeho manažér Albert Cedales povedal, že Dani mal po zápase menší závrat, ktorý sprevádzali pocity nevoľnosti. Lekársky tím španielskej futbalovej  dvadsaťjednotky oznámil, že Dani Ceballos utrpel ľahké vyvrtnutie krku, čo dokázali aj lekárske testy v nemocnici Virgen de la Salud v Tolede. Situácia hráča bude bližšie sledovaná v nasledujúcich 48 hodinách. Nemalo by však ísť o nič vážnejšie.

zdroj: realmadrid.com, as.com