Domov Novinky Ceballos už vie, že mu Real chce predĺžiť zmluvu

Ceballos už vie, že mu Real chce predĺžiť zmluvu

Dani Ceballos prežíva pravdepodobne najlepšie obdobie svojej futbalovej kariéry a určite aj v bielom drese Realu Madrid.

Autor: Marek
0 komentár

Španiel sa rýchlo prepracoval z náhradníka na kľúčovú postavu v tíme Carla Ancelottiho. Stredopoliar, ktorý bol ešte na začiatku sezóny jednou nohou mimo klubu, má teraz za sebou celé Santiago Bernabéu, ktoré sa dožaduje predĺženia zmluvy.

Ovácie v stoji a pokriky „Ceballos zostaň“ sprevádzali záložníka kráľovského tímu počas štvrtkového – vynikajúceho – zápasu La Ligy proti Valencii, ktorý vyhrali domáci.

Španiel prešiel takmer neuveriteľnou premenou z futbalistu druhej alebo tretej voľby na vedúcu osobnosť tímu. Forma Andalúzana explodovala a neustále zostáva na vysokej úrovni, pričom vykazuje stabilitu, na ktorú hráči Carletta nedokážu nadviazať a niektorí ju dokonca nikdy nemali.

Ceballos si už uvedomuje, že vedenie klubu chce, aby pokračoval v hlavnom meste Španielska. Hlasy, ktoré žiadajú predĺženie jeho pobytu na Bernabéu, sa každým dňom zvyšujú.

Hráč dokazuje svoju hodnotu od zápasu k zápasu a je čoraz bližšie k podpísaniu novej zmluvy. Tá je už údajne na stole, ale klub si kladie vlastné podmienky – chce sa v prvom rade vyhnúť licitácii a napätiu. Dôležité je, že 26-ročný hráč má za sebou aj osobu trénera Los Blancos, ktorý ho rovnako ako Asensia verejne obhajoval.

Za zmienku stojí aj to, že bývalý hráč Betisu sa rozhodol pracovať v tichosti. Či už sledoval zápasy z lavičky náhradníkov, alebo hral prvé husle, mal skvelý vzťah s klubom aj trénerom.

K udržaniu dobrých vzťahov nepochybne prispelo aj to, že Ancelotti na začiatku sezóny udržiaval hráča „pod svojimi krídlami“, čo ocenilo aj hráčove okolie.

Hneď ako sa sporadické vystúpenia zmenili na celých 90 minút, Dani Ceballos presvedčil všetkých, dokonca aj svojich súčasných súperov. Pozoruhodné je, že od sezóny 18/19 nezaznamenal tri po sebe idúce zápasy v základnej jedenástke v La Lige. Teraz sa mu to podarilo proti Atléticu, Realu Sociadad a Valencii.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x