Domov Novinky Ceballos mimo hry na pár týždňov

Ceballos mimo hry na pár týždňov

Autor: Marek
2 komentáre 535 videní

Magnetická rezonancia potvrdila diagnózu – podvrtnutie členka druhého stupňa. Španiel si už pravdepodobne nezahrá na olympiáde, ale mieni na turnaji zostať s tímom, pretože ráta so zázrakom a skorým návratom do hry.

Španielsky národný tím nakoniec odletel zo Sapporo a dnes ráno sa vydal do olympijskej dediny v Tokiu, kde dnes popoludní mohol Dani Ceballos podstúpiť skenovanie magnetickou rezonanciou.

Lekárske testy potvrdili pôvodné diagnózy lekárov, informujú novinári denníka AS. Stredopoliar Realu Madrid v prvom zápase proti Egyptu utrpel po nebezpečnom zákroku jedného z jeho súperov podvrtnutie ľavého členka 2. stupňa.

Odhadovaný interval mimo hry pre tento typ poranenia sú tri až štyri týždne. Logicky to vychádza tak, že olympijské hry sa pre Ceballosa skončili a hráč na nich nebude hrať, aj keď sa jeho spoluhráči dostanú do finále turnaja.

Stredopoliar, ktorý trávil posledné sezóny v Arsenale, sa bude usilovať rýchlejšie zotaviť, jeho šance na hranie sa však zdajú byť veľmi malé.

Počas posledných dní futbalista tvrdo pracoval na fyzioterapeutických sedeniach, znášal veľa bolesti, aby čo najviac skrátil čas na zotavenie.

Jeho štart v stredajšom zápase proti Argentíne je však vylúčený a je tiež nemožné, aby si zahral v prípadnom štvrťfinále. Dani sa však nechce vzdať a nemieni sa do Madridu vrátiť skôr. S tímom zostane v Japonsku v nádeji, že sa stane zázrak a že bude môcť účinkovať v ďalšom zápase.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x